Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Malév utódjáró...

Mit gondoltok a Malév utódjáról, a Sólyom légitársaságról?

Figyelt kérdés

Elvileg már Augusztustól működni fognak.


A Melév utódjának szánják,


[link]



2013. júl. 6. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolom , hogy egyelőre nem létezik.
2013. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a sólymot szeretem nézni, amint repül. De erre a sólyomra nem fogok felülni. Éppen elégszer ültettek már fel.
2013. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
ahogyan ismerem a magyarok egy részét, ebbe is bele fognak kötni majd. valamiért mindig csak a hibát keresik. ezzel se lesz másképpen.
2013. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 rémuralom ***** válasza:

Miből gondolja bárki is, hogy ez működhet? Mit fog ez tudni, amit a Malév nem tudott? A fapadosokkal versenyezni ez sem fog.


Mindenesetre amíg nem kezelik úgy, hogy too big to fail, vagyis amíg nem segítik ki állami pénzből, ha veszteséges lesz, addig engem nem zavar, a saját tőkéjével mindenki azt kezd miattam, amit akar.

2013. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
SÓlyom Hungarian Airways - SOHA?
2013. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mivel állítólag "közel-keleti kisebbségi befektetők" finanszírozzák, komoly sansz van rá, hogy a jobbikosok nem mernek rá majd felülni.


Mivel nem állami pénzből megy, én még örülök is neki, hogy megalakult egy ilyen légtársaság is.

2013. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 ConnectCare ***** válasza:

Nah, a SAS már foglalt volt :D


A névválasztás nem szerencsés, egy külföldi ki sem tudja mondani.


Ha csak Budapestről akarnak majd repülni, szerintem az sem fog működni hosszú távon. Budapest egyszerűen nem elég nagy piac egy légitársaság túléléséhez.


Egyébként meg majd meglátjuk.

2013. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy lesz megint magyar légitársaság.

A linkelt indexes kép pedig újfent bizonyítja, hogy az index alkalmatlan hírportálnak. A hírcsárda komolyabb már. Igazából már bal oldalról is szidják, remélem lassan leáldozik.

2013. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Úgy tudom , hogy arabok , nem zsidók.
2013. júl. 6. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!