Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most már akkor biztos, hogy...

Most már akkor biztos, hogy nem lesz Malév többé?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy elég nagy eséllyel támasztják fel, de most már nem is hallani róla semmit. :(

2012. ápr. 21. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Megszorítások vannak és jelenleg nincsenek felesleges milliárdok rá. Majd valamelyik külföldi cég bérli.
2012. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit bérel?
2012. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
A repteret, hangárt meg minden egyebet, ami korábban a malév nevén volt.
2012. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem a MALÉV nevén voltak, hanem a Budapest Airport Zrt-én. Ami még most is létezik, és 0% magyar tulajdonban áll.
2012. ápr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A MALÉV-nek komoly kifizetései és tartozásai vannak. Aki feltámasztaná annak ki is kéne azokat fizetnie. Kb akkora tartozása van ami 2 repülőcég elindításához is elegendő lenne... Vagy többhöz...

vagyis nem, nem lesz többé MALÉV...

2012. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Alitaliának is akkora volt, mégis működik...igaz nem olasz kézben.
2012. ápr. 22. 09:47
 7/8 anonim válasza:
Keszdjük ott hogy mind az Alitalia és mint most már egyre többet lehet hallani Hogy az American airlines is csődvédelem alatt van az Alitalia nem olasz kézben van ezt ki kellet hangsúlyozni mert ha nem vettük volna vissza Kínaiaktól a malévot akkor talán még most is működne meg szerintem akkor is hogyha Orbán Viktor nem rendelt volna a Malév mellé vagyonszabályzót... Most olvastam h elvileg Mlv néven szeretnének indítani egy új nemzeti légitársaságot de azt mondták h szeptember 2. felébe adnak tájékoztatást aszthiszem h 2013 február vagy januárig vizsgálódik a bizotság. Szerintem ha nem is 2013 ban de az is lehet h jövőre vagy 2-3 éven belül lessz Malév... természetesen nem MALÉV néven Malév visszavárunk !!! <3
2012. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

„ha nem vettük volna vissza Kínaiaktól a malévot”


???

2012. dec. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!