Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha nem hiszem el ezt a hihetet...

Ha nem hiszem el ezt a hihetetlen történetet, akkor már egyből náci vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 4. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Itt valószínűleg az újságíró nem jól adta vissza a nyilatkozó szavait. De a lényeg kiolvasható igy is, és ez nem von le semmit a megtörtént borzalmak nagyságából.


Amúgy nem azért vagy náci- fasiszta. A fajtádnak mindegy, hogy mi a téma lényeg, hogy mindig csak gyülőlködhessen. Máskülönben nem foglalkoznátok szektásan-dogmatikusan 24/24 a témával.

2013. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Itt valószínűleg az újságíró nem jól adta vissza a nyilatkozó szavait."


A riporter max azt tudja visszaadni amit elmondtak neki. A riporter alany szavahihetőségét pedig az ott leírtak tökéletesen visszaadják. Ha valakinek az állításai nem állnak meg akkor miről beszélünk?


Továbbá a néni bizonyára véletlenül jelentkezett egy más nevén lévő bankszámlaösszegért... Véletlen persze, ha én csinálnám az csalás lenne és felelnem kellene érte. Kimondhatatlan dolgok történtek a 40-es években, de nem szabad hagyni, hogy ezt bárki meglovagolja és hasznot húzzon belőle.

A hölgy állításait megcáfolták több ponton is. Jó persze, nem volt irigylésre méltó sorsa de azért maradjunk a tényeknél... Ami munkatábor volt az nem haláltábor. Akik orosz katonák voltak azok nem angolok. Aki nem rendelkezett svájci bankszámlával az nem rendelkezett.


Ahogy korábban írtam, legalább az évszámokat helytállóak...

2013. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!