Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha nem hiszem el ezt a hihetet...

Ha nem hiszem el ezt a hihetetlen történetet, akkor már egyből náci vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 4. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem attól vagy náci.
2013. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Számítottam valami hasonló válaszra. :)

Akkor gondolom azért vagyok gaz náci, mert kuruc.info-t olvasok.

2013. júl. 4. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem, attól vagy náci, hogy az a legnagyobb bajod, hogy egy megzápult agyú zsidó mit állít, vagy mit nem.
2013. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
#2 remekül leírta, aki az ilyesmit nem egy vállrándítással intézi el, hanem interneten ismeretlenek előtt mutogatja, hogy "NA UGYE LÁTJÁTOK, UGYE LÁTJÁTOK, ÉN MONDTAM?!?!?!?!?!?!", na az olyan nem egy cikktől lesz agyalágyult nácika.
2013. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem, akkor értelmes ember vagy, és nem a birka beltenyészet szülötte, akik bégetve náciznak.
2013. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nincs nekem bajom azzal, hogy néhány agybeteg emberke történeteket talál ki a múltjával kapcsolatban. Kifejezetten szeretek az ilyen meséken nevetni.

Az viszont már elég nagy baj, hogy ha kikérem mások véleményét, akkor egyből náciznak meg köpködnek. Most mit lehet erre mondani? Kicsit vicces, nem? :D

2013. júl. 4. 20:54
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
az, de ezzel csak magukat minősítik, azon versenyeznek ezek az értelmi fogyatékosok, hogy ki tud nagyobb antiszemitát kiáltani, de vannak olyan emberek velük ellentétben, akik inkább a valós problémákkal foglalkoznak.
2013. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A történetben legalább az évszámok stimmeltek.
2013. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Édesanyám tegnap azt mesélte nekem, hogy a bátyja (aki 20 éve halott) nála járt, megfenyegette egy pisztollyal, és elvette a nyugdíját.

Anyám nem volt deportált. Csak öreg, és demenciás.

Aushwitz úgy szabadult fel, hogy mikor a szövetségesek már nagyon közel voltak, a németek elmenekültek. A túlélők a csendre figyeltek fel...

2013. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Én azt hiszem, te nem náci vagy, hanem megvezetett. Ugye fel sem tűnt, hogy így fogalmazol: "Nincs nekem bajom azzal, hogy néhány agybeteg emberke történeteket talál ki". Tehát a kurucinfo helyből igaz.

Nem, kedves barátom, ha alaposabban hajlandó lennél azokat a dolgokat megismerni (sok időbe telik ám), akkor láthatnád, a történet szürreális, de nem lehetetlen. A leírói pedig hasonlóan sokszor szürreális és lehetetlen dolgokat állítanak. Tehát e történetről mindössze annyi állítható, hitelessége nem kideríthető ennyi adatból. Aki többet mond, torzít valamilyen irányban.

Aki jól tud megvezetni (nyersebben: becsapni), az úgy fogalmaz, mintha a dolog hiteles lenne, de nem az. Úgy állít be, hogy azt gondold, amit ő szeretne. De legfőképpen azt érezd. És te érezel. Pedig nem kellene mást tenni, mint több cikküket elolvasni, összevetni egymással. Már ez önmagában elég. De ha kétségeid vannak, keresel hiteles szerzőket a témában, és összeveted. Nagyon kevés munkát kell befektetni, hogy észrevedd, folyamatosan becsapnak. No persze egy kemény feltételnek teljesülni kell: higgadtnak, objektívnek, és főleg folyamatosan elemzőnek, összehasonlításra késznek kell lenni. Akkor nem lesz baj.

2013. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!