Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te kit látnál szívesen köztárs...

Te kit látnál szívesen köztársasági elnöknek, illetve miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
Nekem köztársasági elnöknek jó az Áder, miniszterelnöknek viszont Bajnai Gordont látnám szívesen!
2013. jún. 26. 16:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én még Torgyán Józsefet és Pálinkás Józsefet is szívesen látnám közársasági elnöknek!
2013. jún. 26. 18:52
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is Vona Gábort választanám, mert kíváncsi vagyok, hogy folytatja politikáját, véghez tudja-e vinni, amit megálmodott. Szerintem szimpatikus, mindig tudja mi a dörgés, a többi párttársával egyetemben. A többi pártnak már volt ideje bizonyítani, itt az idő valami egészen újra.


Köztársasági elnöknek Ádert bírom, főleg a magyaros bajszával. :) Ha nem áll a pártok mellé, hanem egységesen kezel mindenkit, jó kormányfő válik belőle, szerintem.

2013. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja, a magyaros kinézet fontos!
2013. jún. 26. 22:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Áder most tényleg jó helyen van, nem tudom ezek után ki léphetne helyére.. talán Balog Zoltán.
2013. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%

Köz.: Morvai Krisztina

Min.: Vona Gábor, vagy esetleg Volner János.

2013. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Köztársági elnöknek magamat.


Aláírogatni még tudok, meg külföldi kollégákkal közösen vigyorogni és lényegtelen dolgokról is képes vagyok nagyon kedélyesen beszélgetni, idegen nyelveken is akár.


Tehát a meló menne, de pár indok amiért az utolsó három elnöknél alkalmasabb lennék:


- Felsőfokú angol és német nyelvtudás

- Felsőfokú magyar nyelvtudás, amit írásban is tudok alkalmazni.

- Pártfüggetlen vagyok.

- Nem igényelek külön súgógépet és beszédírót.

- Átengednek a szlovák határon.

- Rendelkezem olyan diplomamunkával, aminek nem csak a bevezetőjét és tartalomjegyzékét írtam én.


Úgy érzem, hogy 5 év ( ami a népszerűségem függvényében mindkét irányban változhat) nem túlzottan megerőltető protokoll melóért cserébe a hivatali ciklusom után és alatt az állam biztosítja, hogy igencsak nagy lábon élhessem a mindennapjaimat az ő költségére. Szerintem ez eszméletlenül jó üzlet.


Kormányalapításra, meg a legkevésbé alkalmatlannak Orbánt tartom egyenlőre. Nem látnám őt se szívesen, de a többieket még annyira sem.

2013. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Joe Makepeace ***** válasza:

Köztársasági elnöknél fontos, hogy minden politikai szimpatizánst jól képviseljen, és persze magát a népet, valamint legyen mértéktartó, mérsékelt, (de nem szolgai) és viselje kellő alázattal a rábízott feladatot! Ahogy elnézem most per pillanat a leginkább (sőt az egyetlen ilyen személy szerintem) Sólyom László lenne ismét!

Miniszterelnöknek jövőre az ellenzéki összefogás helyében kérdés nélkül Németh Miklóst állítanám ez vitán felüli...

2013. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!