Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a C. bűnőzér...

Reaper777 kérdése:

Mi a véleményetek a C. bűnőzéről? Volt már valamilyen atrocitásotok c. gánnyal?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem volt, pedig elég sok cigány lakik a körnnyékünkön. És nincs cigánybűnözés, csak vannak bűnöző cigányok, ahogy a magyarok között is vannak bűnözők.
2013. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Heló!


Nekem 2 kisebb volt, de semmi olyan, amiért rendőr kellett volna esetleg, de ismerőseimnek már volt olyan is, mentek este hárman a városban - Győr -, és 7 "brazil" állta körbe őket, akik nem voltak épp a szellemi teljesítőképesség csúcsán, mert persze minden szót félreértettek - és akartak is -, késsel is fenyegetőztek... de aztán csak lekoptak. Másik ismerősömet kirabolta az egyik és semmit se tehetett, mert ha megpróbálja visszavenni a cuccát, nagy eséllyel még aznap elkapják legalább 4-en - valami góré brazil volt a csávó.


Másik ismerősömnek a nagyapjának a kertjét, amíg megvolt hetente dúlták fel, letéptek mindent, elvittek cuccokat, a nyomok a brazilok házáig vezettek, de a rendőr nem mert bemenni és intézkedni...


És még lehetne sorolni.

2013. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Amikor már a magyar szélsőjobb sem ismeri el a c.bűnözés létezését akkor nem hiszem hogy van miről beszélni. Amúgy nem ért még atrocitás.
2013. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem is volt velük balhém, Amikor iskolás voltam rendszeresen elvették a pénzem meg megvertek. Annyira kikészültem hogy egy nagy konyhakést akartam be vinni az iskolába és véget vetni ennek az egésznek, az volt a szerencséjük hogy volt lelkiismeretem és ez miatt nem csináltam meg.
2013. jún. 8. 22:13
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem lehet kiírni a cigány szót? Miért kell kertelni, meg becézgetni őket? Hiperpigmentált, brazil, olasz, stb..

Ha cigányozni akar valaki, vagy csak a témában beszélgetni, mondja el, hogy mit akar.


Kérdéshez:

Kiemelni nehéz valamit, hogy az "cigánybűnözés", mert magyarok is simán elkövethetik azt, amit jellemzően a cigányok. (Valószínűleg ez akkor inkább a szegény rétegekre jellemző, és nem egy népcsoportra. Tudom, tudom, kapnak segélyt, ilyesmit, de biztos, hogy ez a jó forma? - Egyébként nem tudnak annyi segélyt kapni, mint hiszitek. A segély nem halmozható. A pénzeket folyamatosan felügyelik.)


Atrocitás? Suliban lehúztak egyszer kétszáz forinttal (5 éve). Beszóltak (visszaszóltam). Ennyi.

Ellenben megemlítem, hogy lassan egy hónapja két totál magyar csákó szekál, amit egyre nehezebben tolerálok.

2013. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, elírtad, hogy "az volt a nagy szerencsém"

Nekem még nem volt velük atrocitásom, de több ismerősömnek igen. És továbbra is értelmetlennek tartom cigánybűnözésről beszélni anélkül, hogy definiálnánk, hogy mit értünk alatta.

2013. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

A cigánybűnözés nem azt jelenti , hogy minden cigány bűnöző.


Hanem ,hogy vannak olyan bűntények amelyek nagy általánosságban csak cigányokra jellemzőek.

2013. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Cigány bűnözés van ha nem lenne akkor a börtönök 80% nem cigányokkal lenne teli. tanárverők mind cigány volt ez véletlen ? öregembereket vernek össze cigányok 500 ft ért ez véletlen? Marian Cozma gyilkosai cigányok voltak véletlen ? 10 gyereket putriba szülni segélyért magyar csinál ilyet?
2013. jún. 8. 22:28
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Legalább írnál helyesen, ha itt játszod magad!
2013. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
93,96-kaptam 1-1 pofont.95-megtépték a ruházatomat.2006-tól:fámat ,kerítésemet ,állataimat dézsmálják időnként.Hogy ezek atrocitások lennének-e,megítélés kérdése,én mindenesetre az összeset inkább lelki megpróbáltatásként élem meg.És az is baj,hogy valakinek mindig lennie kell itthon.Ja ,maradunk itt,egy költözés után én lennék jöttment.
2013. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!