Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért jönnek ide a finnek?

Miért jönnek ide a finnek?

Figyelt kérdés
Most láttam a kókusz beharangozójába hogy a finnek tömegessével települnek az országba. Van mitől tartanunk? Azért jönnek hogy átvegyék a hatalmat? Mi van ha cionista finnek? Na már csak ezért is a jobbikra kell zavarni hogy az ilyeneket elzavarják!!!

2013. jún. 2. 20:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Francba kérdező, én tök őszintén örültem volna ha komolyból írod ki ezt a kérdést és lehetne röhögni minden jobberen, de erősen elcseszted ezzel a minden válaszra egyesével válaszolással, túl nyilvánvaló a trollkodás.


Én tökre támogatom a jobboldal mások általi kiröhögtetését, de okosan csináld.

2013. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20:58

"...annak ellenére hogy genetikailag is bebizonyosodott nem állunk velük rokonságban."


Soha, senki nem állította, hogy genetikailag rokonok lennénk a finnekkel :)))


"(Finnugor elmélet megdőlt már, kivéve nálunk, itt még oktatják is.)"


A nyelvrokonságunk viszont nem elmélet, hanem tény.

2013. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 rémuralom ***** válasza:
Kérdező, ha a cikket lusta vagy is elolvasni, legalább kattints rá, és úgy olvasd el a címét. A linkben ez nem látszik ugyan, de a cikk címe kérdőjellel végződik, a cikk maga pedig a "Finnországban nem tanítják a finnugor nyelvrokonságot" című történet állításainak tételes cáfolata. Zömében 2008-as kiadású finn tankönyvekkel, azokból szedett eredeti idézetekkel, illetve ezen idézetek fordításaival. Nem tudok finnül, de a Google Translate alapján kb. stimmelnek a fordítások, úgyhogy semmi okom kételkedni.
2013. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!