Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy Atom háborúnak milyen...

Egy Atom háborúnak milyen következményei vannak a világon?

Figyelt kérdés
Lenne esély a civilizációnak az újá építésre és szeritnetek milyen országok élnék túl találat nélkül?

#világ #hááború #apokalopszis
2013. máj. 25. 21:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az élet ellenálló viszont az emberi faj mocskos módon érzékeny a sugárzásra.

Igen 10 ezer éve túlélte az emberiség a jégkorszakot, Most is menne amikor a hideg mellé még a sugárzás is bejátszik?

Kétlem.


Igen volt hogy "közelről" nézték, a narancsvegyszert is úgy vetették be hogy közvetlenül mellette álltak utána hullottak is mint a legyek. A példámban ha jól emlékszek 800 fölötti számot említettem, annyi szerintem bőven elégséges ahhoz hogy masszívan odab*sszon az emberiségnek. Nem kell mindenkit azonnal megölnie, elég ha jelen van. A mobiltelefon is okolható a hererák egyik kockázataként pedig az a rádióhullám csöppet sem ionizáló. nem kell ahhoz az emberiség pusztulása hogy a Földön minden egyes négyzetcentiméter le legyen tarolva.

2013. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Sajnos ez is igaz, de azt nem vettük számításba hogy egy aom csapástól következményei között lenne hogy egy jó nagy hamu felhő ( ami sugárzással lenne borítva) bejárná a föld jó néhány pontját is így néhány C fokos csökkenés lenne( ami szetem azért nem Nukleáris tél)
2013. máj. 26. 00:14
 23/24 anonim ***** válasza:
Sok dolgozó meghal, ergó lesz munka és fellendűl a gazdaság. újra kell gyártani dolgokat amiket szétháborúztak
2013. máj. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészt szégyellje össze magát aki lepontozta a válaszaimat, fura mód a kérdezővel személyes üzenetet is váltottunk és ő értékelhetőnek gondolta az irományaimat, valaki meg itt éli ki magát azzal hogy engem lepontoz...


Igazad van kérdező, kb ugyanaz lenne mint valamelyik évben az izlandi vulkán után, csak itt a hamufelhő halálos lenne.

Kedves utolsó válaszoló: Egy normál háború tényleg fellendíti a gazdaságot és munkát teremt, de egy igazán méretes atomháború életképtelenné tenne a lakható területeket. Ahogy korábban írtam sugárszennyezett lenne a termőföld is amit épeszű ember nem művel meg. De nem csak a föld hanem körülöttünk minden. Ne keverjétek össze egy elszigetelt robbanástól legyen az bomba vagy erőmű katasztrófa, mert ezek után van lehetőség máshonnan beszállítani az ételt, az építőanyagot, mindent. Egy a kérdésben felvázolt állapotban meg majdnem minden terület érintett lenne, talán a korábban megbeszélt pár kivételtől eltekintve.

2013. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!