Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Végül is miért éltetik még...

Végül is miért éltetik még mindig Hitlert? Kinek jó ez?

Figyelt kérdés

Vegyünk egy átlag tini, internetnácit, nagymagyaros pólóban. És vegyünk egy felnőtt komolyabban gondolkodó neonácit.

Ha ők vagy a régen ugyanígy gondolkodó társaik ártottak valakiknek, miért várják el azt, hogy azok majd nekik nem fognak ártani később?

Végül is így végső soron saját maguknak, sőt a leszármazottaiknak ártottak. Nem?


És még kérdés: A zsidókkal tulajdonképpen mi a probléma? Mert más embereket megértem ha nem kedvelnek, ugye nem kell részletezni, mindenki tudja. De a zsidók tanulnak egész életükben, gazdálkodnak, vagyonosodnak. Ez a baj velük? Mert ha ez a baj, akkor ennyi erővel utálhatnánk az összes értelmiségit az egész Földön. Hát csináljuk utánuk, ha tényleg ügyesebbek, okosabbak vagyunk náluk. De hát nem nagyon megy.


És még egy kérdés: Ha egy ilyen neonácinak a nagyszüleit égették volna porrá egy táborban a németek, akkor is ugyanilyen buzgó lenne?


Én nem vagyok zsidó, meg semmi ilyesmi, egyszerűen csak értelmetlennek látom az egészet. Olyan mint ha nem szólna másról az egész csak két kisgyerekről, az egyik aki nagyobb pár évvel és okosabb, nála van az összes játék, a másik kisebb gyerek, fog egy lapátot, fejbe vágja a társát és elveszi mindenét, az óvónő pedig megdicséri.


Hát remélem nem törlik a kérdésem.


2013. máj. 20. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A zsidókat is éltetik, lásd izraeli kitűzők a parlamentben.A különbség annyi, hogy a horogkeresztért lecsuknak.
2013. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

A zsidókkal?

Azoknak csak 1 bizonyos köreikkel van baj.

-Például Magyarországon a média nagy részét ők irányítják , ferdítenek , cenzúráznak.

-Rákosi Mátyás maga is az volt , meg a bandája is ,mondanom sem kell , hogy milyen bűnöket követtek el.

A munkásőrök között is igen gyakori volt a zsidó.


-Toleranciát , hirdetnek , de ők a maguk úgy gondolkodnak , mint valami nácik.

2013. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

"A zsidókkal tulajdonképpen mi a probléma?"


Az, hogy harácsolnak. Gátlástalanul gázolnak át mindenkin, csak hogy pénzhez jussanak és nem érdekli őket az áldozatszám.

2013. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Az emberek egy része vonzódik az emberi aljassághoz.Van egy közmondás trógerek között a legnagyobb trógernek van a legnagyobb tekintélye!És pont olyan fiatalok vonzódnak ehhez az aljas eszmékhez akik nem élték meg ennek a hátrányát.Persze az idősebbek egy része se mentes.Milyen ember az aki Horthyt dicsőití?1920-ban súlyos hátrányt szenvedett Magyarország, erre ugyanavval a hatalommal köt szövetséget és beviszi újból egy háborúba az országot, és szobrot állítanak ennek?1933-ban kivégzik a kommunista párt vezetőit akik egy dologért harcoltak látták hogy az országot a háborúba viszik és ezt akarták elkerülni.
2013. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
sztálint minek éltetik még mindig? ő sokkal sokkal több ember haláláért felelős mint Hitler, meg azt nem is gondolta senki úgy, hogy nem történt meg....
2013. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pro Patria ***** válasza:
19%

Csak egy pontra reagálok, mert sérti az igazságérzetemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__299..

Nem az a baj, ha valaki gazdag. Az, hogy milyen úton lett azzá. Kiforgatással, uzsoráskodással, pénzügyi sefteléssel, nyerészkedéssel, tőzsdézéssel és banki jelenléttel.

Nem, nem tehetséggel, vagy tanulással. Nem.


És ez általános, de attól még létező jelenség volt, és az ma is. Ennyit tisztázzunk. Emberek százezreit származásuk miatt, a boltos Marikát, aki szombaton bezárta az üzletét, utálni a Rothschildok, Sorosok, Fuggerek, és egyéb jellemtelen gazemberek miatt, alpári baromság. Ugyanezen embereket viszont "tehetségből és tanulással feltörekedett" valakiknek tartani ugyanilyen hamis képalkotás.

2013. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pro Patria ***** válasza:
5%
*nem általános
2013. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

A zsidókkal tulajdonképpen mi a probléma?

A nemdolgozás.

2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Chimaira válasza:
62%
Én nem vagyok náci csak egy átlagos lány, de rühellem a gypsyket. Pedig én is az vagyok. (etnikailag, szociális értelemben véve nem.)Sőt talán nekem van a legtöbb okom utálni őket. A zsidókkal tudod az a baj, rendben van, hogy eszesek, talán meg is dolgoznak a vagyonukért, de ahogy előttem is írták, mindent megtesznek érte,sőt nagyon sok mindennél fontosabbnak tartják azt és betegesen előtérbe helyezik. Ennek ellenére mégsem gondolom, hogy kínhalált érdemeltek volna. Mindenesetre nem Adolfot akarom védeni, de ha hiszed, ha nem ő nagyon sok mindenről nem tudott ami a táborokban folyt, sőt valószínűleg ezt sem hiszed, de a cigánysággal példéul egyáltalán nem volt célja, hogy kiírtsa őket. Ennek a népcsoportnak egy része ugyanis bizonyítotan ária faj volt ( nem most ezek a "beltenyészetes" jó emberek). (Az ária ugyanis nem azt jelenti, h szőke, kékszemű, hanem hogy tiszta vérű.)Mindegy, lényeg az, hogy nem is az volt (eleinte) a cél, hogy minndet elhurcolják. Az asszociális személyeket gyűjtötték be, akik veszélyesek a társadalmra, arról meg már senki sem tehet, hogy ennek nagy része c...! (Mily meglepő...)Szóval valamilyen szinten!!!!! sztem érthető...
2013. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!