Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vissza mehetnel a 40- es...

Ha vissza mehetnel a 40- es evekbe egy idogeppel megolned hitlert?

Figyelt kérdés
ertelmes valaszokat es indokot is varok
2011. ápr. 24. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem igen. egy jobb vezetővel többre is vihették volna.
2011. ápr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tennék semmit. aki valaha is látott ilyenről filmet (időutazásról. pl vissza a jövőbe) az tudhatja, hogy a legkisebb változtatás, akár jószándékkal is komoly változásokat hozhat a jövőben. ki tudja? lehet az én életem sem ilyen lenne, ha hitlert megölte volna valaki. sosem tudni, mi milyen láncreakciót indít el. különben meg, az a véleményem, ha mindezt félretesszük, h megtette volna más amit akkor ő, ha ő meghalt volna. sztem őt is dróton rángatták.
2011. ápr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem őlném meg,mert ő pontra tette volna a cigányságot és nem volna ennyi gyílkosság és félelem amit a cigányság véghez visz és világszinten ugy feltőrtek hogy már nem lehet bánni velük,és ezt valakik nagyon szponzorizálják.
2011. ápr. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Ha az Úr jómagamat és ezt a puskát itt, Hitler 1 mérföldes körzetébe teszi, tiszta rálátással, akkor vége a háborúnak. Ámen"
2011. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
15%

05:54

lehet hogy veled kellett volna kezdje Hitler!!!azért mert vannak,sajnos a cigányok közt,akik elítélendő,mocskos dolgokat csinálnak,az még nem azt jelenti,hogy ki kellett volna irtani őket,a te fajtád közt is vannak mocskos,undorító emberek,ettől még nem kellene irtani titeket.

vagy még is????gyűlöletre gyűlölet a válasz,ők is emberek,ahogy te is..de te inkább állat lehetsz,érzéketlen..stb.stb.

a kérdésre a válasz,én megtenném!!!

2011. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elozovel egyetertek bar en soha nem tudnek embert olni
2011. ápr. 24. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
hát én tuti nem..-.- amúgy 88. vagyok:'DDxDD Heil Hitler
2011. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem bántanám, sőt, még segítenék is Neki megnyerni a háborút, a történelem ismeretében! (=

Heil Hitler! 88!

2020. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!