Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megfenyegetett egy cigány...

Megfenyegetett egy cigány lány, nagyon félek:Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly egy osztályba jártam egy cigány lánnyal akkor jóba voltunk,de megbukott;néha nagyon ritkán szoktunk beszélgetni.Amikor ma beszélgettem vele.akkor a cigány barátnője elkezdett hallgatózni,erre én NORMÁLIS hangon megkértem hogy ne hallgatózzon.Erre feldühödött a csaj és azt mondta hogy nekem hogy:-Te kis csitri,te álljál le mert ha megtalállak az utcán akkor megcsapkodlak!-ez után meg a bukott osztálytársamnak mondta hogy (am vele egy osztályba jár) :-Te szólj a kis csitri barátnődnek mert megcsapkodom!-még csak ötödikes sz*ros úgymond a csaj szall nem értem mit ugat,de félek hogy tényleg meg ver vagy valami,mert régebben is rám voltak szállva a cigányok és már ha meglátok az utcán egyet félek tőlük.Nem tudom mit tegyek! :(

#roma #fenyegetés #cigányölés
2013. máj. 8. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tanulság , cigányokkal ne barátkozz, SOHA.


Én is beleestem hasonló hibába fiatal koromban.

2013. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem barátkoztam vele,csak úgy elvoltam vele.De nem voltunk barátok. :)
2013. máj. 8. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

12 éves koromban a buszon hazafelé mindig piszkáltak a cigányok. Soha egy magyar sem mondta,hogy hagyjátok a kislányt vagy valami. Egyszer megpróbáltak megerőszakolni ilyesmi.

Szóljál valami értelmes nagyobb fiúnak. Ne hagyjátok!

2013. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Cigánnyal sohasem szabad szóba állni, még mint távoli ismerőssel sem.
2013. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Cigánnyal soha nem barátkozunk, üzletelünk.
2013. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

rossz hírem van, a mai Magyarország szabályai alapján te egy gonosz náci vagy.


Nem akarok tanácsot adni, sem rábeszélni sem lebeszélni semmiről, de ha ez volt az első lépés, akkor én még merném hagyni. Tapasztalat, nekem is volt ilyen, több emberrel is, aki mondjuk tökre ok nélkül (vagy ilyen komoly okok miatt, hogy előrébb álltam a sorban a menzánál, vagy mikor 50ember tolakodott, véletlenül nekimentem vállal egy picit), lekiabált, és fenyegetett. Sok cigánynál ez csak ilyen ösztönös tevékenység, és nem gondolja komolyan, viszont, aki a legközelebbi találkozásnál is akár csak csúnyán nézett rám, vagy beszólt megint valamit, arról tudtam, hogy az megjegyzett, és nem nyugszik. Akkor már szóltam másnak (jobb híján), de volt olyan is, hogy megmondtam neki, hogy hagyjon békén, én nem az az ember vagyok akit ő meg fog tudni félemlíteni. Ez vagy bejött, de volt hogy tényleg tovább fajult, viszont legalább változott a helyzet..Mivel te lány vagy, (mármint ugye lány vagy?) ezért ezt az utolsó megoldást hagyd, de ha látod hogy csak úgy néz rád, hogy ő most utál azért az egy mondatod miatt, akkor légy résen, és szólj valakinek aki meg tud védeni.

2013. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szólj valakinek, aki már idősebb és normális.

Nem tűröm én sem az ilyen dolgokat, de eljön az a kor, amikor mindegyik megkapja majd, ami neki jár.

2013. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A tanulság: kerüld el messzire öket!
2013. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne mutasd ki hogy félsz, mert akkor nem szabadulsz meg tőlük.
2013. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A cigánycsajok jol verekednek, semmi esélyed ellene, szóval ezt kerüld.
2013. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!