Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A családi pótlékot hogy...

A családi pótlékot hogy tudnám magamra íratni? 19 éves tanuló lány vagyok. Köszönöm! FONTOS!

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy. Az nem gyereknek járó zsebpénz, hanem CSALÁDI pótlék. A szülőknek jár, nem neked. :)
2011. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bemész az államkincstárba és megigényeled..
2011. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Én megkaptam a kártyát anyámtól amire jön az a pénz, úgyhogy az egy jó ideje az én pénzem. Én is 19 vagyok.
2011. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Igen így. Elkéred anyukádtól.
2011. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 18 éves koromtól a saját bankszámlára utalták a magasabb összegű csp-t. Bár, ha jól emlékszem én nem is kértem, hogy kifejezetten nekem utalják. Viszont, ha elmúltál 18, akkor szerintem kérheted az államkincstárnál. Ez kb. 3-4 éve volt. Most hogy van azt nem tudom, de mindenképpen az államkincstárnál próbálkozz.
2011. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!