Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyek a különbségek az A-és...

Melyek a különbségek az A-és B-típusú mandátumterületek között?

Figyelt kérdés

#politika #mandátumterület
2013. ápr. 28. 12:59
 1/4 Róóz Peter válasza:

Szerintem nincs ilyen általában, (hogy A, meg B). Ha létezik is, akkor egy adott ország egy időszakában, vagy egy korszak (háborúban) lehetett ilyen alkalmilag használt megkülönböztetés, amit csak akkor és ott használtak.

Esetleg, lehet valamely (pl. jog) tudományos területen belüli felosztás, a mely csak a szűk szakmai körben értelmezhető.

2013. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Emelt töris vázlatban van megkülönböztetés, ezért is vagyok kíváncsi.
2013. máj. 2. 15:32
 3/4 Róóz Peter válasza:
Szerintem akkor kérdezz meg egy töritanárt, vagy pl. írj egy e-mailt a Debreceni Egyetem Történelmi Intézetének ( somogyi.krisztina@arts.unideb.hu ) és ott kérdezd meg. Ha jól megírod, elmondod ki vagy és miért fontos neked az infó, szerintem hamar kapsz választ.
2013. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem égető, hogy külön egyetemi tanszékre írjak miatta, de azért köszi.:)
2013. máj. 4. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!