Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok a BKV sikkasztásai...

Mit szóltok a BKV sikkasztásaihoz?

Figyelt kérdés
na a kérdés nem ez, csak így tudom feltenni a kérdést, hogy felfigyeljetek rá. Aki mondja, hogy miért ilyen kis köcsögök a bkvsok, meg mekkora szemetek h lenyúlják ap énzt, azok arra válaszoljaak már, hogy hja ők is ott lennánek a tűzközelbe, akkor hagynák a lóvét, mert becsületesek? A baj az h megtudják csinálni ezeket, mint ahogy máshol is, csak a bkv van mindig a színpadon. De lényeg a lényeg, ti nem utalnátok át magatoknak ha veszély nélkül megtehetnétek 10milliót vagy 100at, mivel becsületesek vagytok??
2009. szept. 19. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dehogynem!
2009. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
magyarországon vagyunk, ennél sokkal nagyobb simlik vannak, ez most csak egy kis koktélcseresznye a torta habjának a tetején, ami kiderült.
2009. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen, csak az a baj, hogy most megint azok írnak akik reálisan látják a dolgokat, azokat a fikázókat nem látom, akik egyszerűen nem tudják felfogni, hogy hogyan lehetséges az, hogy ilyet valaki megcsinál
2009. szept. 19. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem utalgatnék magamnak pénzt, lelkiismeret-furdalásom lenne.
2009. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én arra a szalainéra csak egy pár hentest szabadítanék
2009. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jól látod a helyzetet, nem csak egy ember felelős az egészért, hanem sokan.

Én nem nyúlnám le a pénzt, ezért is lesz belőlem BKV vezérigazgató.

2009. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az is csak dumál aki azt mondja, h nem nyúlna le semmit...
2009. szept. 20. 12:09
 8/12 anonim ***** válasza:
persze, ez nem lekiismereti kérdés, ha valaki ottvan hogy egy kattintással 100 milliót utalhat magának ezzel élete végéig meg van oldva az ő + gyerekei szinte minden ésszerű gondja, és mindezt úgy hogy valószínűleg soha nem derül ki. Aki azt mondja hogy nem kattint ezután az szimplán hazudik, vagy hülye.
2009. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
pontosan
2009. szept. 20. 13:04
 10/12 anonim ***** válasza:
De jó nekem, hülye vagyok, mert nem lopok? Akkor majd megyek hozzátok lopni, hogy okosdjak.
2009. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!