Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem fogják végre fel...

Miért nem fogják végre fel nyugaton is, hogy a magyar emberek többé NEM hajlandóak sarcot fizetni a szolgáltatóknak, és a bankadó pedig MARAD!?

Figyelt kérdés
A feltüzelt osztrák és szlovák is mit támad? Náluk is van tudtommal bankadó,de ha nem lenne,akkor sincs semmi közük a magyar belpolitikához,unió ide vagy oda,foglalkoznának inkább a fasiszta nyelvtörvényükkel meg a benes dekrétumukkal!
2013. márc. 15. 00:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
95%

09:53

"Azt hiszed nem lennénk meg nélkülük ? Nem vagy egy nagy lángész az biztos."


Belőled kinézem, hogy "hasznos idiótaként" még tapsolnál is hozzá... :(

2013. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%

"Azt hiszed nem lennénk meg nélkülük ?"


De, tényleg meglennénk egyébként. Nyomorszinten, éhezve, fázva...

Végül is, például Észak-Korea is megvan nélkülük :)

2013. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
28%
Mo. -ot kizárólag azért támadják mert multikat meg bankokat adóztat.Jól teszik .Nem is értem a sok válaszolót.Valóban én is a Fideszre szavaztam mégsem értek mindennel egyet amit csinálnak.De megmondom őszintén én nem bánom hogy a hiányzó száz milliárdokat nem tőlem szedik be. Jogos elvárás ha évtizedekik szedték be a hasznot most ők is vállaljanak rész mikor baj van.De akinek ez nem tetszik utalja fizetése egy harmadát a költségvetésbe és ennyi.Egyébként ezen bankok és multik nagy része a kiválasztott nép kezében vannak akinek a lobbija elég erős.Lásd zárt kapus Magyar-Román meccs.
2013. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
81%

"Miért nem fogják végre fel nyugaton is, hogy a magyar emberek többé NEM hajlandóak sarcot fizetni a szolgáltatóknak, és a bankadó pedig MARAD!?"


A bankadót gyakorlatilag ki fizeti meg? A magyar emberek. A telekomadót gyakorlatilag ki fizeti meg? A magyar emberek. Az xyz adót gyakoraltilag ki fizeti meg? A magyar emberek.

2013. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%

Ez a magyar virtus!:D Egy szolgáltatás ellenértékét sikerült "sarcnak" nevezni :D


Menjünk tovább, nem vagyok hajlandó sarcot fizetni a boltban sem, érjen utol a gonosz nemzetellenes zsidó pénztáros, ha tud :D


(A kérdésre érdemi választ már többen adtak előttem, csak ezt az észrevételt hiányoltam :P )

2013. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
76%

"Lásd zárt kapus Magyar-Román meccs."



Na most ez mégis hogy a piklibe jön ide? Egyrészt már megint valaki zsidózott egy jót, de egy magyar román mecsnek mégis mi köze a zsidókhoz?

2013. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ezt rajtad kívül mindenki tudja.
2013. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
31%
Na világosíts fel akkor.
2013. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

"És akkor mi lesz, vonuljanak csak ki !

Azt hiszed nem lennénk meg nélkülük ? Nem vagy egy nagy lángész az biztos."


Biztos kellemes lesz a pénzedet a párnád alatt tartani, illetve mindenhol sorban állni, mivel nem tudsz átutalással fizetni. Tudod, ez lenne bankok nélkül.


Biztos kellemes lesz egy vállalatnak a németországi partneréhez elküldeni az egyik alkalmazottját pár aktatáska pénzzel, mivel nem lehet átutalással fizetni. Tudod, ez lenne bankok nélkül.


Biztos kellemes lesz egy vállalatnak elhalasztania egy adott fejlesztést, amivel nyereségesebbek lehetnének, mert nincs kitől hitelt kapni, mivel nincsenek bankok. Tudod, ez lenne bankok nélkül.


A sor folytatható.

2013. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
24%
1 :Magyar -Izrael meccsen néhányan zsidóztak ezért lett zártkapus a MAGGYAR-ROMÁN.Fordított esetben semmilyen szankciót nem kapott volna Izrael. 2 :Olyan országot még nem láttam ahol ne legyen bank.
2013. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!