Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minden amerikai ezt hiszi?

Minden amerikai ezt hiszi?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat a rossz kategóriáért, de meg szeretném kérdezni kinek mi a véleménye. Épp egy amerikai fiúval beszélgetek, és amint szóba került, hogy honnan származom, egyből írta, hogy ja ti vagytok azok akik ölték a zsidókat. Aztán azt mondta hogy a kormány tele van olyanokkal akik legszívesebben a zsidókat ölnék, és hogy ezt mi hogy hagyhatjuk. Nagyon csúnyákat mondott ránk, komolyan eddig büszke voltam arra, hogy magyar vagyok, viszont így kicsit elszégyelltem magam. Minden külföldi ezt hiszi rólunk?
2013. márc. 1. 21:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikai átlagember nagyon buta.Nézd csak meg az elnökválasztást.Az egyedüli szempontjaik, hogy a kamerák előtt úgy viselkedjenek, ahogy nekik tetszik, és hogy tudjanak szónokolni.Ha néger, akkor minden néger és az összes liberális rá szavaz.Az mindegy, hogy tönkreteszi a gazdaságot, megválasztják másodszorra is, és ha lehetne, harmadszorra is megtennék.
2013. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Mondtam neki azokat amiket ti írtatok.:) Letiltott :D Okoska nem bírta sokáig.:) Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam.:)
2013. márc. 2. 11:34
 23/37 anonim ***** válasza:
89%

"Az amerikai átlagember nagyon buta"

Az ehhez hasonló általánosítások miatt alakulnak ki negatív sztereotípiák közösségekről. Akkor mi mi jogon vagyunk felháborodva igaz/hamis általánosításokon? A magyarok talán nem érzelmi alapon döntenek, esetleg 2010-ben nem azért nyert a Fidesz, mert az emberekkel elhitette a sok hülyeségét és azelőtt Gyurcsány?


Az ember mindenhol ember. Ahogy láthatjuk mindenhol vannak hülye emberek. Amerikai részről a kérdező partnere, magyar részről a kedves hozzászóló akit idéztem.

Azonban látható a válaszokból, hogy akinek van ismerőse USA-ban az nem tapasztalt hasonlót, csak azok általánosítottak és szidták az amerikaiakat akik még életükben egyel sem beszéltek.

További szép napot.

2013. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
71%
Beszéltem már amerikaival, kedves felvilágosult #23-as, igaz, nem élőben.Az amerikaiak pedig azért buták, mert az európai embernél jóval több ideje hat rájuk a média, az átlagember már mindent elhisz, amit a TV/Internet sugároz.Ezen felül a legtöbb azt hiszi, hogy az USA az egyetlen szabad ország az egész világon, lásd a kérdező által írt sorokat.Persze ott sem mindenki hülye.
2013. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Magyarországon pedig már a választók többsége nem szavazna azokra, akik eddig kormányoztak és össze-vissza hazudoztak.
2013. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"Mondtam neki azokat amiket ti írtatok.:) Letiltott :D Okoska nem bírta sokáig.:)"


Ha szabadna kérdeznem kb. mit írtál neki válaszul?

Mi volt az ő válasza? Voltak érvei?

Mi az, hogy letiltott?


Bocs, csak kíváncsi vagyok a reakciójára.

2013. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Persze hogy szabad megkérdezni :) Azt írtam, hogy nagy tévedésben él, és hogy ezeknek a dolgoknak olvasson utána mielőtt még engem kezdene kioktatni. És hogy minket hív gyilkosoknak, holott ők irtották ki az indiánokat, bombáztak és mindenféle nyomós ok nélkül indítanak háborúkat. Tehát először az amerikaiakat kezdje oktatni, aztán engem, illetve minket.

Azt mondta, hogy "de a magyarok több embert öltek mint ők", aztán pedig letiltott egyszerűen. Facebookos beszélgetés volt, gondolom tudod hogy ott le lehet tiltani a nemkívánatos személyeket.:)

És semmi baj nincs, lehet kérdezni.:)

2013. márc. 2. 17:08
 28/37 anonim ***** válasza:

Akkor nekem is volna egy kérdésem:

Hol van ez a levelezős oldal? Mi a címe, hogy lehet rá jelentkezni? Nagyon érdekelne :)

2013. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
[link] Ez az az oldal. Regisztrálsz, írsz magadról valami kis ízelítőt illetve hogy hol lehet veled kapcsolatot létesíteni. Skype, Facebook vagy sima e-mail. Nagyon szuper oldal :)
2013. márc. 2. 19:10
 30/37 anonim ***** válasza:
Ezer köszönet :)
2013. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!