Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minden amerikai ezt hiszi?

Minden amerikai ezt hiszi?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat a rossz kategóriáért, de meg szeretném kérdezni kinek mi a véleménye. Épp egy amerikai fiúval beszélgetek, és amint szóba került, hogy honnan származom, egyből írta, hogy ja ti vagytok azok akik ölték a zsidókat. Aztán azt mondta hogy a kormány tele van olyanokkal akik legszívesebben a zsidókat ölnék, és hogy ezt mi hogy hagyhatjuk. Nagyon csúnyákat mondott ránk, komolyan eddig büszke voltam arra, hogy magyar vagyok, viszont így kicsit elszégyelltem magam. Minden külföldi ezt hiszi rólunk?
2013. márc. 1. 21:36
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

most akkor szégyellted magad vagy rá voltál kiakadva hogy mennyire süsü???

miért nem fejezted be vele a beszélgetést?alapból miért pont vele cseteltél?gondolom neked meg az volt a szereotípiád hogy minden amcsi olyan szép okos stílusos mint a filmekben...amúgy biztos nem texasi se nem oklahomai volt a srác

2013. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Mivel én már felsőfokú szinten vagyok angolból, jelentkeztem egy levelezős oldalra, az a lényege, hogy akinek megtetszem vagy aki megtetszik, annak írhatok e-mailt. És ezzel a gyerekkel úgy haverkodtam össze, facebook profilt cseréltünk és ott kezdtünk beszélgetni. Nem gondoltam róla semmit, mert már beszéltem amerikaival, mindegyik más és más, de mind valami hasonlót gondolt rólunk. És azért szégyelltem el magam, mert ilyeneket gondol rólunk. Tehát kiakadtam. Befejeztem vele a beszélgetést, mondtam neki hogyha lesz alkalma jöjjön el ide és Lengyelországba, és akkor tényleg megtudhatja hogy mi történt.
2013. márc. 1. 22:20
 13/37 anonim ***** válasza:
34%
Úgy Isten igazából simán kinézem belőlük, hogy ezt hiszik. De nem értem mért kéne, hogy engem ez érdekeljen. Mindenki azt hisz amit akar. Azt meg végképp nem értem mért baj, hogy öltük a zsidókat, az amcsik példát vehetnének rólunk.
2013. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
96%
Most komolyan egy amcsi neked beugat? Kiirtották az indiánokat, fél Vietnámot most meg Iránt basztassák és még ők dumálnak?
2013. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Mit képzel ez a hamburgerzabáló jenki (hacsak nem zs-is egyben)?


Ha még egyszer "csetelsz" vele kérdezd már meg, hogy kik is írtották ki az indiánokat, és kik rohannak le országokat mondvacsinált ürüggyel, és kik pofáznak bele mindenhol a más dolgába! És azt is, hogy egyáltalán tudja-e hol van Magyarország!

2013. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
88%

Ácsi, ácsi!


Ha jól értem ő abból az országból származik, amelyik őslakosok tízmillióit irtotta ki, rabolta el a földjeit és a túlélőket koncentrációs táborokba (rezervátumokba) száműzte, atombombákat dobott civil célpontokra, borzalmas kínokat okozva a japánoknak.

Ez az az ország, amelyik a világ csendőrét játszva jogtalanul, ENSZ és NATO felhatalmazás nélkül indít háborút, országokat száll meg, civilek százezreit gyilkolja le, börtönöket működtet, ahol embertelen kínzásoknak vetik alá a fogvatartottakat.


Ha jól emlékszem a háborúban ők bombázták Magyarországot és nem fordítva! Ők voltak azok, akik sose segítettek rajtunk, csak kihasználtak. Felszállópályának használták az országot a szerbek elleni hadjárathoz.


Az olaj az Istenük, a politikusaik semmivel sem különbek a náciknál. Vér tapad a kezükhöz.


Mondd meg neki, hogy a saját háza táján söprögessen, ha ennyire pacifista menjen tüntetni a többi pacifistával a háború ellen, hogy visszavonják az amerikai csapatokat más országokból. Építsék újra a lebombázott épületeket és fizessenek jóvátételt a megszállt országoknak + sűrűn kérjenek bocsánatot a tetteikért.


Kíváncsi vagyok erre mit lép.

Figyeld meg, valszeg hebeg-habog majd, hivatkozik a terrorizmusra meg a demokratizálásra és a diktátorok megbuktatására (érdekes Észak-Korea brutális diktatúrája nem zavarja őket, csak azok a diktatúrák, ahol olaj van)


A helyében én hallgatnék, mint az a bizonyos a gazban.

2013. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
az oslakosokat nem az amcsik irtottak hanem az europabol erkezo telepesek.ma peldaul a seminal indianok olyan 170e dollart sepernek be evente fejenkent,adozniuk nem kell a rezervatumok az o torvei szerin mukodnek!de amugy tenyleg nem tul tajekozttak.az atom ledobasaval pedig a ruszkikat allitottak meg mert be let volna kebelezve japan is a cccp-be,valoszinu most nem a vilag legfejlettebb orszaga lenne.
2013. márc. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Amerikaban, hanem Europan kivul tobb helyutt talalkoztam ezzel a velemennyel - mar ha tudta az illeto egyaltalan, hogy letezik olyan, hogy Magyarorszag.
2013. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
66%
mondd meg nekik, hogy ők meg bombázták a magyar, német lakosokat a 2. vhb-ban. Mocskos gyilkosok, népirtók. Persze a többivel,amit eddig mondtak együtt.
2013. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%

"az oslakosokat nem az amcsik irtottak hanem az europabol erkezo telepesek.ma peldaul a seminal indianok olyan 170e dollart sepernek be evente fejenkent,adozniuk nem kell a rezervatumok az o torvei szerin mukodnek!de amugy tenyleg nem tul tajekozttak.az atom ledobasaval pedig a ruszkikat allitottak meg mert be let volna kebelezve japan is a cccp-be,valoszinu most nem a vilag legfejlettebb orszaga lenne"


Te meg leragadtál a történelem könyveknél.

2013. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!