Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minden amerikai ezt hiszi?

Minden amerikai ezt hiszi?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat a rossz kategóriáért, de meg szeretném kérdezni kinek mi a véleménye. Épp egy amerikai fiúval beszélgetek, és amint szóba került, hogy honnan származom, egyből írta, hogy ja ti vagytok azok akik ölték a zsidókat. Aztán azt mondta hogy a kormány tele van olyanokkal akik legszívesebben a zsidókat ölnék, és hogy ezt mi hogy hagyhatjuk. Nagyon csúnyákat mondott ránk, komolyan eddig büszke voltam arra, hogy magyar vagyok, viszont így kicsit elszégyelltem magam. Minden külföldi ezt hiszi rólunk?
2013. márc. 1. 21:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy... Rengeteg amerikai barátom van, és valahogy a zsidókról még szó sem esett. Valószínűleg az amerikai fiúcskád egy zsidó volt, aki nem szívleli hazánkat.
2013. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Vadkan01 ***** válasza:
57%
'murica. Inkább neki kéne szégyenkeznie, mert semmit se tud arról, hogy itt mi van. Neki mondhatod azt, hogy Obama háborús bűnöket követ el és ezt mégis hogy hagyhatják.
2013. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%
az amerikai faxlada hol volt 95 ben ruanda mészárlásnál,95ben horvátországban holvolt?azon vitázott miközben emberek100.00 mészároltak le hogy helyes e a népirtas szó..mert ha igen akkor kellett volna lépniük,irkban ki kérte meg ökez hohgy belügyekben avatkozzanak be 60 éves storiról beszél a faxkalapja.a ku.rva anyját
2013. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden amerikai ilyen , ismerek párat egyikük sem ilyen.


A többségük nem is hallott Magyarországról.


Sokuk olyan hülye hogy azt hiszi hogy a Szovjetunió meg a Harmadik Birodalom még mindig létezik és a kommunista szovjetek meg akarják szállni az ő demokratikus államukat.

2013. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom. Próbáltam neki elmagyarázni hogy mi van/volt itt, de.. komolyan már majdnem a monitort löktem le az asztalról, amikor írta hogy a mostani kormány is zsidóellenes. Várom még a véleményeket, és mindenki válaszát zöldellem.:)
2013. márc. 1. 21:43
 6/37 anonim ***** válasza:
71%
az amik meg az indiánokat ölték és ellopták a földjüket no meg a rabszolgatartás sem elhanyagolható
2013. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 szántóvető ***** válasza:
69%
agymosott fiúcska lehet,gondolom olvasott valami mocskos lejárató cikket és elkönyvelte hogy nálunk zsidóírtás zajlik.+kérdezhetnéd tőle hogy a németekről mi a véleménye.
2013. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, ha azt mondanád neki hogy a magyarok lóról ,háttal , szőrös sapkában nyilazzák a zsidókat azt is elhinné.
2013. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a németekről, azt mondja, Hitler elintézte hogy Budapesten is legyen valami zsidóölde, és hogy mi, az ukránok és a lengyelek is bűnösek ebben stb stb. De már nem bírom ezt sokáig. Nagyon lenéz minket és amióta tudja hogy magyar vagyok már nem olyan kedves..:)
2013. márc. 1. 21:49
 10/37 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk se gondolja mindenki ugyanazt amerikáról, fordítva is így van.

Csak náluk a lakosság arányát figyelembe véve sokkal több a bunkó.

2013. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!