Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miként vélekedsz az olaszliszk...

Miként vélekedsz az olaszliszkai lincselésről?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már rég volt és nem aktuális, de mostanában néztem , például az " Olaszliszkai lincselés - ítélethirdetés" című videókat.

Ebben részletesen elmondják,hogy mi történt pontosan.


Például,hogy az asszony akinek a gyerekét elsodorta az autó azt kiabálta,hogy "Öld meg a magyart" (a videóban el is pityergett a vádlott amikor ezt felolvasták)

Meg csak az egyik vádlott volt aki megpróbálta megfékezni a társait, de csak azt váltotta ki,hogy egy másik vádlott kihozott egy baltát,hogy levágja Szögi Lajos fejét.(ezt a többi cigány megakadályozta azzal,hogy elvették tőle a baltát)

Meg az hogy az egyik házban elégették a ruhák nagy részét a cigányok,hogy ne maradjon bizonyíték...és ugye később néhányan hamis tanúzás miatt álltak bíróság elé.


Szerintem nem csak 8 ember követte el az egészet, szinte biztos vagyok benne,hogy sokkal több embert kellett volna elítélni, még a 50-60 fős csürhét is bűnpártolás miatt (persze tudom hogy ezt nagyon nehéz megoldani és 50-60 embert nem lehetséges elítélni.

Igazából az egész nem szólt semmi másról mint kő kemény rasszizmusról,magyarellenességről.Csakis a gyilkosság volt a célja (ez be is bizonyosodott).

Engem a mai napig mélyen elszomorít és egyben felháborít az eset...



2013. febr. 28. 22:08
1 2
 11/20 Vadkan01 ***** válasza:
14%
Megbocsájtok kérdező :D
2013. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

7:"Egy balesetre reagáltak a helyi romák teljesen érthetően"


Kinek a hibájából történt a "baleset"? Hol volt a szülő, a gyermekre felügyelő felnőtt? Ha a gyerekem átrohan egy úton és elcsapja az autó, akkor ÉN vagyok a hibás. Én még hiányolok egy ítéletet amit a szülők ellen indítanak kiskorú veszélyeztetése miatt.


Amikor megtörtént a baleset, észre sem vették hogy a gyerek elszaladt. Ha az én gyerekemet üti el az autó, akkor rohanok ölelgetni, puszilgatni, éleszteni...


Érthető reakció? Akkor ugye nem baj, ha egy bolti lopás miatt az eladó egy baltával levágja a tolvaj kezét?

2013. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Egy balesetre reagáltak a helyi romák teljesen érthetően, noha nagyon hevesen, de ők ilyenek, ezt el kell fogadni."


Mért kéne? Az van kiírva a határbelépésnél, hogy Nagy És Egységes Cigányia? Majd ha Cigányia szent földjére merészelem tenni a lábam elfogadom, hogy agyonvernek ötven foritért. Addig a cigányok fogják elfogadni, hogy agyonverem őket.

2013. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Amikor Bayer Zsolt állatokról beszélt (írt), például rájuk gondolt. Azt nem ember tette, ember olyat nem tesz. Azok és ott tényleg igazi vérengző vadállatok voltak.
2013. márc. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

"Kinek a hibájából történt a "baleset"? Hol volt a szülő, a gyermekre felügyelő felnőtt? Ha a gyerekem átrohan egy úton és elcsapja az autó, akkor ÉN vagyok a hibás. Én még hiányolok egy ítéletet amit a szülők ellen indítanak kiskorú veszélyeztetése miatt.

"



Foh... De kíváncsi lennék rá, ha a te gyerekedet csapná el az autó, akkor is ilyen hangosan mondanád-e, hogy a te hibád?

2013. márc. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

"Egy balesetre reagáltak a helyi romák teljesen érthetően, noha nagyon hevesen, de ők ilyenek, ezt el kell fogadni. és a szélsőjobb meg a rasszisták ezt túlozzák el és sajnos az eset óta mindenhol meghonosodott a romákkal szembeni"


Akkor költözzetek közéjük, és "fogadjátok el" ti ezt az antiszociális viselkedést! Érdekes, de ahol megjelentek nyugat ejrópában ott is rövid időn belül megutálták őket.


De azért fújjátok csak a "szélsőjobb" meséteket!

Pl. az ominózus olaszliszkai esetről mikor szerveztek "megemlékezést"?

2013. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves # 6/16 Időpont tegnap 22:36 és 15/16 Időpont ma 06:48:

Baleset nem volt, lincselés igen.

Senkit nem csapott el az autó, a roma kislányhoz hozzá sem ért. A vizsgálatnál sem találtak DNS nyomot az autón a kislánytól.

A szülők és a rokonság nem keresték a gyereket, meg sem próbáltak meggyőződni róla, hogy lett-e baja, mi lett vele.

Csak kirángatták a Szögi Lajost az autójából és agyonverték. Az autóban ülő 2 kisebb lánya szeme láttára. A kicsi 5 éves lánya félelmében összepisilte magát.

Szerintetek mit érezhetett a nagyobb amikor a földön fekvő apjának rugdosása közben rájuk kiabáltak, hogy tűnjenek onnan, mielőtt megerőszakolják őket?


Ha te szülő lennél nem a bosszúval törődnél egy balesetnél, hanem azzal, hogy él-e, hal-e a gyereked.

Nem a sofőrt kezdenéd verni, hanem a gyereked keresnéd, hogy mi van vele.

2013. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

15: Elsőként a GYEREKEMHEZ rohannék, hogy él-e, megsérült-e, kell-e neki mentő, mert ha igen, akkor MINDEN PERC SZÁMÍT. Ha nekik is a gyerek számított volna, akkor az első percben észrevették volna, hogy jéééé, elszaladt... akkor olyan nagy baj nem lehetett.

És igen, ha az úton eszetlenül átszaladt volna a gyerekem, akkor nem a sofőrt akarom agyonverni, mert fájdalom ide vagy oda, hülye azért nem vagyok.

Nem a zebrán, nem a járdán sodorták el azt a kislányt, hanem amikor a szülei felelőtlen módon hagyták az út szélén rohangászni.


Azért hasonló baleset volt, amikor szánkózó gyerekeket ütött el valaki. A baleset után pillanatok alatt összeszaladt 30 ember, de előtte nem volt kettő, aki kiáll az út két végébe, és felügyeli a kicsiket, amikor jön autó akkor int mindenkinek, hogy vigyázat. Autós lassítson, gyerek álljon meg. De nem, sokkal fontosabb volt a Rosalinda hatszázezredik adása meg a Maunikasó.

2013. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
undorító viselkedés. egyszerű a magyarázat: azok ott nem emberek voltak, alja söpredék, a társadalom szemete, melytől nem tud szabadulni. kirekesztett és gyűlölettel teli állatok, kik megérezve a vér szagát, gyilkolnak, mert úgy érzik, ezt kell tenniük. de akkor mégsem állatok nem? mert az állat nem támad ok nélkül. ezek férgek, melyeket el kell taposni. életük fenntartását lehetetlenné tenni. félreértés elkerülése érdekében, nem vagyok rasszista. minden ilyen ember, legyen fehér, fekete, kínai, japán, magyar vagy cigány, pusztuljon el. mert ölni bűn. erőszakot elkövetni bűn. bűn, az emberiség ellen. közös őse volt minden embernek (nem ádámra meg évára gondolok), s mégis, mire képesek némelyek? érthetetlen. megmagyarázhatatlan, elfogadhatatlan. ha nem is lesz soha tökéletes társadalom, legalább javulhatna a helyzet.
2014. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Hülyék voltak a büdös cigók!!!!Mi a töknek kellett agyonverni?Jogosan utáljuk a cigókat!!!!
2014. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!