Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a vélleményed az Olaszliszk...

Mi a vélleményed az Olaszliszkai itéletről?

Figyelt kérdés
Érdekesnektartom,hogy az Olaszliszkai pernél a tárgyaláson,nem volt jelen a Magyarországi etnikai kisebbségek elnöke Száva Vince,és nem képviselte a vádlottakat!Vagy netán a vádlottak nem is kisebbségek voltak?Akkor elnézést kérek Száva Vincétől,hogy azt hittem,ilyen szörnyű tettet csak is kisebbségek követhettek el!Attól fügettlenül az ítélettet keveselem,és nem ezt kellett volna ittéletnek hózni.Én azt mondom,hogy íttéletként azt csináltam volna vellük amit ők csináltak Szögi Lajossal a gyermekei elött!Az ő gyermekeik is had nézzék végig közbe az egészet!
2009. nov. 15. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az összes elkövetőt elfogni és tényleges életfogytiglan mindegyiknek.
2009. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Javuló tendenciát mutat de nem eléggé.Még néhány évtizedet rá tehettek volna.
2009. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez így rendben van,szinte a maximumát kapták annak amennyi ezért az aljas bűncselekményért kapható volt.
2009. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bűnözöket itéltek el a törvény keretei között. Ne láss bele többet.
2009. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Tényleges életfogytiglant adnék mindenkinek, aki szándékosan, ráadásul ilyen kegyetlenséggel kioltja egy másik ember életét. Nem tudom, a jog foglalkozik-e azzal, hogy az elkövetők minden szörnyűséget az áldozat gyermekei szeme láttára követtek el, de tény, hogy biztosan nem vetett rájuk jó fényt a dolog.


Nem szabadna, hogy kegyetlen gyilkosok pár év után szabaduljanak. Egyáltalán nem szabadna visszaengedni őket a társadalomba.


És még valami: soha többé, senkinek nem lenne szabad elbújni a származása védőpajzsa mögé. Senki ne lophasson büntetlenül azért, mert az ő "kultúrájának" ez a része. Ez itt Magyarország, és minden magyar állampolgárra ugyanazok a jogszabályok kellene, hogy vonatkozzanak. Ugyanazok. Nem szigorúbbak, és nem enyhébbek. Akinek pedig ez nem tetszik, annak nyitva a határ.

2009. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak egy érdekesség: a telaviv2 (TV2) napló műsorában közel 4000 sms-szavazói több,mint 90%-ban nem megfelelőnek/nem elégségesnek találta az ítéletet,és 10 % alatti volt,aki igen.
2009. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Helyesnek tartom az ítéletet,a lehető legtöbbet szabták ki rájuk,amit a törvény megenged.

A kérdező "javaslata" hogy ugyanazt csinálják velük a gyermekeik előtt,stb törvénytelen,és egyetlen országban sem tennének ilyent.Ha ezt lehetségesnek tartod,akkor te sem vagy különb,mint ők.A szemet-szemért ideje már régen lejárt,még akkor is ha az ember ezt érezné a megfelelő büntetésnek.És megtanulhatnál legalább helyesn írni.

2009. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Na,megint idetévedt egy libsi fajvédő...
2009. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan büntetést, ami meg nem történté tenne mindent,nem lehet adni sajnos...A szegény gyerekeknek a legrosszabb!!!
2009. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
~történtté
2009. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!