Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a vélleményed az Olaszliszk...

Mi a vélleményed az Olaszliszkai itéletről?

Figyelt kérdés
Érdekesnektartom,hogy az Olaszliszkai pernél a tárgyaláson,nem volt jelen a Magyarországi etnikai kisebbségek elnöke Száva Vince,és nem képviselte a vádlottakat!Vagy netán a vádlottak nem is kisebbségek voltak?Akkor elnézést kérek Száva Vincétől,hogy azt hittem,ilyen szörnyű tettet csak is kisebbségek követhettek el!Attól fügettlenül az ítélettet keveselem,és nem ezt kellett volna ittéletnek hózni.Én azt mondom,hogy íttéletként azt csináltam volna vellük amit ők csináltak Szögi Lajossal a gyermekei elött!Az ő gyermekeik is had nézzék végig közbe az egészet!
2009. nov. 15. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a cigányok túlságosan enyhe ítéletet kaptak, talán még a a magyarokra is ráfogták volna...
2009. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit értünk ítélet alatt. Biztos koszt, fűtött lakhely, tv, stb. az ítéletben kimondott időtartamra mekkora büntetés egy olyan embernek, aki számára egy másik emberélet nem jelent semmit?

A magyar állampolgárok újabb öngólt láthattak a színeikben jogot és képviseletet játszó csapatuktól.

2009. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!