Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miként vélekedsz az olaszliszk...

Miként vélekedsz az olaszliszkai lincselésről?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már rég volt és nem aktuális, de mostanában néztem , például az " Olaszliszkai lincselés - ítélethirdetés" című videókat.

Ebben részletesen elmondják,hogy mi történt pontosan.


Például,hogy az asszony akinek a gyerekét elsodorta az autó azt kiabálta,hogy "Öld meg a magyart" (a videóban el is pityergett a vádlott amikor ezt felolvasták)

Meg csak az egyik vádlott volt aki megpróbálta megfékezni a társait, de csak azt váltotta ki,hogy egy másik vádlott kihozott egy baltát,hogy levágja Szögi Lajos fejét.(ezt a többi cigány megakadályozta azzal,hogy elvették tőle a baltát)

Meg az hogy az egyik házban elégették a ruhák nagy részét a cigányok,hogy ne maradjon bizonyíték...és ugye később néhányan hamis tanúzás miatt álltak bíróság elé.


Szerintem nem csak 8 ember követte el az egészet, szinte biztos vagyok benne,hogy sokkal több embert kellett volna elítélni, még a 50-60 fős csürhét is bűnpártolás miatt (persze tudom hogy ezt nagyon nehéz megoldani és 50-60 embert nem lehetséges elítélni.

Igazából az egész nem szólt semmi másról mint kő kemény rasszizmusról,magyarellenességről.Csakis a gyilkosság volt a célja (ez be is bizonyosodott).

Engem a mai napig mélyen elszomorít és egyben felháborít az eset...



2013. febr. 28. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Lehet valamelyik csökött agyú liberó a kérdésedet is töröltetni fogja.Hogy a takarítaná el az összeset a tifusz tályog!


Ameddig nem lesz valódi nemzeti kormányunk addig az emberek félelemben fognak élni.


Sem Orbán , sem Gyurcsány , sem Gordonka nem tudott felmutatni semmit cigány integráció terén.

És sokan még mindig imádják őket.

2013. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen, szomorú dolog. A helyzet pedig csak egyre rosszabb lesz.
2013. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Vadkan01 ***** válasza:
74%
Nem rég megemlékeztek a cigány gyilkosságokról ami 2008-2009-ben történt amikor 19 embert ért súlyos támadás, de erről valahogy nem szokott lenni, érdekes nem de bár.
2013. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Vadkan01


Mi kérdezzünk erről?Én sajnálom...sajnálom hogy többségében rendesnek mondott romákat gyilkoltak meg, pedig bőven lett volna választék.

De tudod én magyar vagyok és engem sokkal jobban érdekelnek és zavarnak a magyarok ellen elkövetett bűncselekmények.

2013. febr. 28. 22:32
 5/20 A kérdező kommentje:

Hm...bocsánat Vadkan01, késő van már,még egyszer elolvastam amit írtál.

Szögi Lajos ügye lecsengett és le van szarva, a cigányok és zsidók problémái pedig örök aktualitást élveznek.Ez a "magyar" média.

2013. febr. 28. 22:34
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Egy balesetre reagáltak a helyi romák teljesen érthetően, noha nagyon hevesen, de ők ilyenek, ezt el kell fogadni. és a szélsőjobb meg a rasszisták ezt túlozzák el és sajnos az eset óta mindenhol meghonosodott a romákkal szembeni gyűlöletbeszéd. Ez egy demokratikus európai országban ugyanolyan rossz, mint a revizionizmus és az antiszemitizmus. A magyaroknak van mit tanulniuk, de ez a kormány miatt is nehéz.
2013. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

7.


Elfogadni hogy ilyenek?


Akkor ha ők ilyenek akkor fogadják hogy mi olyanok vagyunk és gyűlöljük őket.


Ameddig nem képesek megváltozni így is marad.És ez a gyűlölet csak növekedni fog mivel ők tesznek róla hogy növekedjen.


Ők a kisebbség , nekik kell alkalmazkodni , ha nem tetszik akkor el lehet menni Kanadába , Angliába meg amelyik liberális államot át lehet verni.

2013. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"reagáltak a helyi romák teljesen érthetően, noha nagyon hevesen, de ők ilyenek, ezt el kell fogadni"


EZT KELL ELFOGADNI?És ha a te apádat ölik meg akkor is elfogadod?!Komolyan mondom, hogy nem hiszem el,hogy valaki ilyen ostoba, szerintem csak troll vagy...

NEM TÖRTÉNT BALESET.Gyilkosság történt.Nem normális,hogy emberek csoportja így reagáljon, ezt nem szabad elfogadni.

2013. febr. 28. 22:41
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Már Kanada sem kér belőlük. Sőt Anglia sem:


http://www.youtube.com/watch?v=07BbbdThXDo

2013. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Ronda dolog volt.


A cigányoknak más országokban a helyük, pusztítsanak ott, minket hagyjanak békén.

2013. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!