Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jól tette a Fidesz hogy vett...

Jól tette a Fidesz hogy vett miskolci kisebbségnek számítógépet, internetet?

Figyelt kérdés
Ezzel fel tudnak zárkózni?
2013. febr. 15. 18:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

#17


Ne vezesd le mert fölösleges. Már látom máshogy fogalmaztál kicsit így már nem idegesített volna annyira fel a válaszod. De! Komolyan mondom neked, 18 év múlva 42 éves leszek ha az egyetemek ha lesznek még akkor, cigányokkal lesznek feltöltve, ha lesznek még akkor cigányok, akkor én utalok neked 10 millió forintot, vagy sárgadinnyét nem tudom mi lesz a fizetőeszköz.


Továbbá szívesen várlak Miskolcra, hogy lásd a jövőbeli egyetemistákat! Igaz a kép csak illusztráció, de itt is ugyan ezt látni higgy nekem. Csak szorozd meg vagy 100-al.


[link]


Itt vannak az egyetemistáid, a leendő szakorvosok, szív- és agysebészek.


És ha itt élsz akkor elkeserítő hogy ezzel nem vagy tisztába, nem vagy te véletlenül politikus, azoknak van ilyen csőlátása, hogy csak azt látja amit szeretne.

Nem bunkóságnak de csináltam neked egy kétszavas média - magyar kis szótárt hogy megértsd kis országunk működését:


fiatal - cigány

hátrányos helyzetű - cigány


Itt szapulod még a #18-as válaszadót is, holott igazságot írt. Én akkor elmondom szoftverfejlesztő vagyok, nem Miskolcon végeztem, de nekem nem adott az állam se internetet, se számítógépet, se segély, se segítséget, se ösztöndíjat, se semmit. És értek a szakmámban mindent, de igencsak könnyebb lett volna nekem is hidd el számítógéppel internettel régen. De a kormányt nem a fejlődni vágyó magyar ember érdekli, aki majd adót fog fizetni neki, hacsak nem unja meg és ki nem húz külföldre 3x-os fizetésért. Nem a kormányt az érdekli, aki lószart nem csinál, érted már mi itt a gond? Vagy még mindig nem?


Tudom hogy Magyarország demográfiája végzetes, a 22 év kormányzásának köszönhetően. De!


1. Hidd el nem lesz itt mindig kolbászból a kerítés. Ha jobboldali kormány kerül hatalomra, megfogják szigorítani a segélyezési rendszert, ergo nem születik annyi cigány. Ha nem születik annyi cigány, bezárnak a feneketlen kutak, ha bezárnak a feneketlen kutak, több pénz marad a közösbe, ha több pénz marad a közösbe jobb életszínvonal lesz, ha jobb életszínvonal lesz, több magyar gyerek fog születni, mert fellehet tisztességesen nevelni őket, lesz rá esély mert nem luxus lesz. Mert a magyarok nem a segélyért szülnek, mint az újdonsült agysebészeid. Így a demográfia helyre áll.


2. Hála istennek még jóval több magyar van mint cigány. Ergo a mostani emberek még egy életet lefognak orvosként dolgozni, és a mostani fiatalok fognak még végezni, de a társadalom ha még annyira elcsorbul mint te is írtad, akkor is a magyar lesz az értelmiségi, mint napjainkban is, és a cigány az iskolázatlan, szintén mint napjainkban. Ergo ugyan úgy a felelős állásokat magyarok fogják elvégezni nem más. A rosszabbik eset, hogy iszonyat pénzért magánkórházak fognak orvosokat külföldről ideimportálni. De ez már nagyon rossz eset, ha belegondolsz mint írtam is a cigányság nagyon régóta nem tud integrálódni, vannak helyek ahol már 3 generáció óta nem dolgoznak. Szóval így is sz*rban vagyunk a cigányság miatt, de ha még többen lesznek még ha ennek a pár százaléka mint te is írtad iskolába menne, esetleg dolgozna is valami csoda folytán, akkor is több lenne. Ergo többet kellene eltartani, és van az a pont hogy egyszerűen már annyian lesznek hogy képtelenek leszünk eltartani. Nem tudom te cigány vagy e, mert úgy látom nagy dédelgetett álmod egy cigány ország. De ez nemfog megvalósulni, mert mielőtt ez amit írtam, hogy az eltartottak nagyon megnőnének, már roppanásig feszítené, ugye az adófizető dolgozó embereket, szóval betelne a pohár, és az 1. pont lépne érvénybe. (Lásd szintén napjainkban) Ezzel remélem lerántottalak a földre a fura bizarr cigány országos rémálmodból.

2013. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

"Komolyan mondom neked, 18 év múlva 42 éves leszek ha az egyetemek ha lesznek még akkor, cigányokkal lesznek feltöltve, ha lesznek még akkor cigányok, akkor én utalok neked 10 millió forintot, vagy sárgadinnyét nem tudom mi lesz a fizetőeszköz. "


Elbeszélünk egymás mellett. Egy szóval nem írtam azt hogy ez könnyű lesz. Ellenkezőleg, szeretnélek ráébreszteni arra, hogy sürgősen el kell kezdeni valamit tenni.


"Továbbá szívesen várlak Miskolcra, hogy lásd a jövőbeli egyetemistákat! Igaz a kép csak illusztráció, de itt is ugyan ezt látni higgy nekem. Csak szorozd meg vagy 100-al. "


Ez a kép szerintem vagy 50 évvel ezelőtt, vagy nem Magyarországon készült. De igen, azt még mindig jól érzed hogy ez egy nagyon nehéz feladat.


"Itt szapulod még a #18-as válaszadót is, holott igazságot írt. Én akkor elmondom szoftverfejlesztő vagyok, nem Miskolcon végeztem, de nekem nem adott az állam se internetet, se számítógépet, se segély, se segítséget, se ösztöndíjat, se semmit. És értek a szakmámban mindent, de igencsak könnyebb lett volna nekem is hidd el számítógéppel internettel régen. De a kormányt nem a fejlődni vágyó magyar ember érdekli, aki majd adót fog fizetni neki, hacsak nem unja meg és ki nem húz külföldre 3x-os fizetésért. Nem a kormányt az érdekli, aki lószart nem csinál, érted már mi itt a gond? Vagy még mindig nem? "


Akkor meg én is elmondom, hogy az is lehet hogy egy helyen végeztünk. De a mai világ teljesen más mint a mi gyerekkorunkban, sokkal alapvetőbb dolog az internet hozzáférés mint akár csak 5 évvel ezelőtt is. Nekem sem vett az állam semmit (bár ösztöndíjat kaptam), de nekem a szüleim megvették mindezeket, ahogy gondolom neked is. Annak kell segítséget nyújtani aki rászorul, nem értem miért irigykedtek olyanokra akiknek egy laptopra sincs pénzük. Ha a családból csak egy valaki talál egy minimálbéres állást, akkor egy év alatt behozta náluk az árát a projekt.


"Hidd el nem lesz itt mindig kolbászból a kerítés. Ha jobboldali kormány kerül hatalomra, megfogják szigorítani a segélyezési rendszert, ergo nem születik annyi cigány. "


Ez rossz következtetés. Ha ez így lenne, akkor nem a fejlődő országokban lenne túlnépesedés és a jólétiekben népességfogyás. De ha majd a cigányok sem szülnek gyereket, akkor érdemes megbarátkozni a 7 milliós Magyarország gondolatával, mert úgy hamar itt lenne.


"Hála istennek még jóval több magyar van mint cigány. Ergo a mostani emberek még egy életet lefognak orvosként dolgozni, és a mostani fiatalok fognak még végezni, de a társadalom ha még annyira elcsorbul mint te is írtad, akkor is a magyar lesz az értelmiségi, mint napjainkban is, és a cigány az iskolázatlan, szintén mint napjainkban."


Szép kis Apartheid-rendszert vázoltál fel, az ilyennek sosem lett jó vége. Szerintem hosszabb távon a legolcsóbb az integrációba JÓL invesztálni. Azt hogy ez eddig nem sikerült, az nem jelenti hogy ez lehetetlen.

2013. febr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy olyan hűde jó gépeket kaptak, hogy irigyeljem tőlük tényleg, de be kell látni ennek semmi más tényleges haszna nem volt, mint a kampány. Egyébként meg ez semmit nem segít az integrálódásukban....
2013. febr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
94%

"Citálj már légyszíves valami hiteles felmérést, hogy a romák mekkora része nem tudja MANAPSÁG elvégezni a 8 általánost,"


100%


" illetve mekkora az analfabetizmus köztük. Köszi."


98%

2013. febr. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

És most pedig énekeljük el közösen a ciggerek, ciggerek kezdetű magyar népdalt:


Ciggerek, ciggerek, szípen röpűjjetek!

Ahunnét gyüttetek vissza most mennyetek!

Magyarok honába nincs néktek hejetek...

Messzi Indijába, mánis teperjetek!


(Gyűtötte: Kodáj Zótán)

2013. febr. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
94%

#22


Na kibújt a szög a zsákból. Nem cáfoltad meg hogy cigány vagy e:) Így már tudom honnan ezek az őrült elképzelések, és a csőlátás:) Nem kell szégyenkezned, én nem nézem le a cigányokat, akik normálisan élnek mint te is.


A kép lehet hogy az 50-es években készült, de direkt mondtam hogy most is ez van, és csak illusztráció. De te szerintem úgy olvasod amit írok hogy ki-ki hagysz egy-egy mondatot, vagy szót vagy nem tudom hogy jobban tetszene amit írok. Mert én a valóságot írom te pedig álmodozol és ezt a százalékokból is láthatod.


Most mindenki rasszistának fog tartani, vagy lepontozni, de nem érdekel, már kihozod belőlem. Kénytelen voltam keríteni képeket neked a valóságról. Mert te valahogy úgy képzeled a cigányságot, ahogy azt Gyurcsány is látja valamiért.


Kerestem neked mai képeket az interneten, de csak a kurucinfón találtam. Nem szoktam nézni ezt az oldalt, de csak itt találtam neked dátumos, biztosan garantálható mai képet, hogy talán így belátod, és hogy ismét fölöslegesen rálicitáltál a képekre! Akkor nézd ezeket. Ezek napjaink, ez nem az 50-es évek, és ha megnézed a számottevő különbségeket a két kép között, azok a következők:


1. színes a kép

2. a szeretett baloldali kormányod házakat adott nekik putri helyett, de már ebből is sikerült putrit csinálni az a sok orvostanhallgató. Így a különbség a házban a szalmatető.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Bevallom neked, az utolsó kép tetszik nagyon, ahol a leendő Dr. Lakatos Marlonbrandó tologatják, aki agy- és idegrendszeri sebész lesz nemsokára, mellette látható Dr. Kolompár Madonna, leendő repülőgép mérnök. A büszke anya karjaiban Dr. Lakatos Eszmeráldá biomedikus mérnök lesz páréven belül. (mellékes megjegyzés: ezek valóban létező nevek)


"Akkor meg én is elmondom, hogy az is lehet hogy egy helyen végeztünk."


Nem. Emlékeznék rád, ilyen embert nehéz lenne elfelejteni. Meg amúgy is, adtam volna egy baráti taslit a hülye világképed miatt, hátha attól vissza szálltál volna a mi dimenziónkba.


"Ez rossz következtetés. Ha ez így lenne, akkor nem a fejlődő országokban lenne túlnépesedés és a jólétiekben népességfogyás. De ha majd a cigányok sem szülnek gyereket, akkor érdemes megbarátkozni a 7 milliós Magyarország gondolatával, mert úgy hamar itt lenne."


Te jóságos szent Isten! Te komolyan mondom... Elállt a szavam. Nézd már vissza a képeket ismét, ez nem egy kis kiragadott közösség, hanem ez a cigányság 90%-a! Mint itt is írta mindenki. Te ezt nevezed fejlődő országnak? Egy ország a termelés növelésétől fejlődik! Inkább lenne 7 millió ember amiből dolgozik xy ember, és fenntartja a gazdaságot. Minthogy 10 millió és még ezen felül plusz 3 millió ingyenélő cigány legyen, a gazdaság úgy omlana össze.


Barátkozz meg a gondolattal hogy a végtelenségig nem lehet őket eltartani. Ha a cigányaid száma megnő, egyszerűen nem lesz annyi dolgozó ember, aki eltartsa őket, vagy elvárod hogy a fizetésünket egy az egybe odaadjuk nekik? Mi meg dögöljünk éhen? Így is majd a fele az övéké.

Úgyhogy barátkozz meg a jobboldali kormányzással is, és a segélyezési rendszer szigorításával. Mert nagyon erősödik a jobboldali politika ebben az országban, és nem azért mert a sok orvostanhallgató cigány elveszi előlünk a helyeket az egyetemen, hanem azért mert a sok leendő orvostanhallgatód, brutális életellenes bűncselekményeket követ el. Amellett hogy mi tartjuk el még így is őket, az alapvető társadalmi normákat képtelenek betartani, és ember módjára élni. Először ezt old meg mielőtt egyetemre küldöd őket. Én nem vagyok jobbikos, de mint mondtam és látod egyre nagyobb számmal kerülnek be a parlamentbe is, és nem azért mert a cigányok annyira hej de jól beilleszkedtek.


"Szép kis Apartheid-rendszert vázoltál fel, az ilyennek sosem lett jó vége. Szerintem hosszabb távon a legolcsóbb az integrációba JÓL invesztálni. Azt hogy ez eddig nem sikerült, az nem jelenti hogy ez lehetetlen."


Apartheid-rendszer? Mehetnek a cigányok egyetemre, szívesebben várják őket mint engem. Plusz pontok, tömkelege vár rájuk a felvételin. Mennek egyetemre? Nem! Mivel nem mennek az egyetemre kénytelenek vagyunk mi elvégezni a felelős munkákat. Ez akkor most Apartheid-rendszer? Vagy rángasd be a képről az egyik cigányt a műtőterembe, biztosan hamar belejön, és máris egyenlőség van, meg rúgj ki pár magyar szakorvost is, helyette mehetnek a cigányok a képről praktizálni. 50% - 50% százalék lesz így és nem lesz Apartheid-rendszer. Jó így? De ha ne adja isten beteg lennék, nem feküdnék a műtőasztalukra. Te?

2013. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
27: Jézusom! Te olyan szinten cinikus és értetlen vagy, hogy én most itt fejeztem be veled. Őszintén szólva nem hiszem hogy te bármikor jártál volna egyetem közelében, vagy ha igen, az iszonyatos szégyen. Jobban tennéd ha a gyűlölködés helyett megpróbálnál tájékozódni, tanulni...
2013. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!