Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány milliárdot spórolna meg...

Hány milliárdot spórolna meg a kormány havonta, ha nem adna segélyt a kisebbségnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom értelmezni a kérdést. A segély a rászorulóknak jár. Ha jól tudom, tavaly 60 milliárd volt a rendszeres szociális segély. De jó kérdés, hogy mit tekintünk segélynek, az én szememben ugyanis pl a nyugdíjasok ingyenes bérlete, vagy a diákok nem csak az iskolába szóló kedvezményes jegyei/bérletei, az alanyi jogon járó családi, és még sorolhatnám, hogy mi még segélynek minősül.
2011. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Ha a cigány nem kap segélyt, de mellette munkát sem kap, akkor mi lenne itt? Mind az 1 millió bűnözni kezdene, különben éhen hal. Mellesleg hamarosan csökkenteni fogják a szociális segélyt, az a kérdés, hogy a cigány elmegy -e gereblyézni 4 órában ugyanazért a pénzért, vagy marad a status quo?
2011. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

szerintem rengeteget.

és nem az zavar, h ad segélyt, hanem hogy az a pénz nem kajára meg domestosra megy el, hanem piára, cigire, nyerőgépre.


az is felettébb bosszant, hogy egy halom munkaképes kisebbségi nem megy el dolgozni, hanem inkább csinál egy osztálynyi gyereket, és a csp-ból, meg a segélyből ugyanúgy elmegy inni, a gyerek meg szakadt ruhában lézeng az utcán télen a mínuszokban.


aki rokkant vagy nyugdíjas attól nem sajnálom a pénzt, de az efféle ingyenélőktől gondolkodás nélkül megvonnám.

2011. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
60 milliárdból már létrejönne egymillió munkahely.
2011. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

"Mind az 1 millió bűnözni kezdene"


Annyira azért nem állunk messze ettől a számtól.

2011. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

"Ha a cigány nem kap segélyt, de mellette munkát sem kap, akkor mi lenne itt?"


Ugyanez. Most sem akar dolgozni.

2011. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Hatvanezer forintból milyen munkahelyet teremtesz?
2011. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Azt hiszem elhangzott itt az összes cigánysággal kapcsolatos sztereotípia: cigire, piára költ mind, nem akar egyik se dolgozni, bűnöznek csak, mind csak a gyerekeket gyártja.

Kész az ördögi kör. Amelyik ki akar törni ebből, azt is a többiekkel azonosítják, nem adnak nekik munkát. A magyar nagy kegyesen hangoztatja, hogy ha dolgozna a cigány, akkor nem lenne baja vele, de a való életben már a barna bőr elég a kirekesztéshez. Voltaképpen ezzel a kirekesztéssel és elzárkózással okozza a magyarság történelmének legnagyobb válságát.

2011. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én leszarnám mit csinálnak a segéllyel, csak az utcán ne obégassanak, kötekedjenek és inkább kerüljék a városokat és maradjanak a putrijukbana cigánysoron.
2011. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Voltaképpen ezzel a kirekesztéssel és elzárkózással okozza a magyarság történelmének legnagyobb válságát."


Na most valamit nem értek. Abból, amit írsz úgy tűnik, hogy Mo-n nincs egyetlen dolgozó cigány sem. Ha viszont van, akkor mégsincsenek kirekesztve. Döntsd el melyik igaz.

2011. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!