Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor számít egy kisebbség...

Mikor számít egy kisebbség már nem kisebbségnek? Milyen népességi arányt kell elérniük az ország népességi szintjéhez?

Figyelt kérdés

Hát persze hogy a cigányokról beszélek.

Ebben az évben már elérték a 3 millát, mi meg csak 7 millán vagyunk Magyarok.

Már csak az érdekelne hogy mikor lesz az az arány mikor majd én élhetek az ő adójukból.

Most nem vagyok faj gyűlölő mert aki beilleszkedik és dolgozik mellettem is akár én nem utálom.


2010. dec. 31. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha róluk beszélsz ők nem kissebbség. A 8év alatti gyermekek TÖBB mint 50% -a cigány.
2010. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Téves ők kb. 1,5 millióan mi pedig 8 millióan vagyunk. Amúgy meg ha "átveszik az uralmat" akkor mi leszünk a kisebbség, ergo nekik kellesz majd ellátni minket ami nem fog menni ezért az ország gazdasága összeomlik. Amúgy szerintem 1/3-nál már nem számít kisebbségnek. De ha így megy tovább vagy az lesz amit előbb leírtam vagy a nép dönt a sorsukról amit gondolom nem kell részleteznem.
2010. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy-két évtized, és mi leszünk a kisebbség. Onnantól nekünk jajj. A paraziták kiirtanak minket.
2010. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudjátok az a baj hogy mindenki csak beszél róla és fél tőlük. Pedig éppen az hogy nem félni kellene tőlük hanem nekünk tartani őket félelemben.

A Magyar már csak ilyen!

2011. jan. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!