Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a munka helyemen felmondok...

Ha a munka helyemen felmondok akkor aznap kell még dolgoznom?

Figyelt kérdés
szóval van jobb munka lehetőség és felszeretnék mondani hétfőn aznap kellmég dolgoznom vagy csak be megyek fel mondok és megyek haza? most jártam ki az iskolát és még nem tudom hogy működnek ezek a dolgok léccy segítsetek
2013. jan. 10. 20:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"40 éves vagyok, volt olyan év mikor 7 munkahelyem volt, életem során megközelítőleg 30 különböző munkahelyen mondtam már fel. Ebből egyetlen egy helyen akartak 30 napos felmondási időt kicsikarni,"

Ne haragudj, ha ilyen hirtelenke vagy, nem is csodálom, hogy nem ragaszkodtak hozzád a munkáltatók.. :-)


A szabályokat írtam le, mivel munkáltató vagyok magam is.

És hozzátettem, hogy létezik közös megegyezés ezen esetekre, valamint azt, hogy a munkaszerződésében mindenkinek benne vannak a saját, rászabott kötelezettségei.

2013. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!