Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Zavarna e benneteket az ha a...

Levente87 kérdése:

Zavarna e benneteket az ha a határon túli magyarok akaik felvették a kettös állampolgárságot szavazati jogot kapnának?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 12:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%
15: Szerinted hol írtam ezt?? Nem sajnálok én le senkit, csak nincs joga egy olyan ország ügyeiben szavazni, ahol nemhogy nem lakik, de még mondjuk nem is járt. Ha meg igen, akkor is csak turistaként vagy családlátogatáson. Szavazzon romániában meg ukrajnában, ahol él és ami ténylegesen érinti őt is, de ne itt, magyarországon.
2013. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kettos allampolgarkent(erdelyi magyar vagyok) megvan a szavazati jogom is, viszont SOHA DE SOHA nem elnek vele,mivel semmi jogom beleszolni az Anyaorszagban elok dolgaiba.Nem ott elek, nem erintenek az ottani belugyek, nem az anyaorszagiak mindennapos gondjaval kuszkodom.

Oszinten, en nem orulok annak,hogy megadtak a szavazati jogot is nekunk.

Nem fogok szavazni, de higgyetek el,sok erdelyi magyar,akik megkaptak a magyar allampolgarsagot,ugyanigy velekedik errol.

Semmilyen jogunk beleszolni.Nem is fogunk.

2013. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez a minimum, és kaptak is.
2018. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!