Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Zavarna e benneteket az ha a...

Levente87 kérdése:

Zavarna e benneteket az ha a határon túli magyarok akaik felvették a kettös állampolgárságot szavazati jogot kapnának?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 12:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen, mivel nem itthonra jön az adójuk de a szavazatuk annyit ér mint egy itthoni adózó állampolgár, és a kormányunk az itthoniak életét irányítja, így olyan kormány legyen akiket itthoni polgárok választottak meg.
2013. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Ne döntsön már egy határon túli az itteni emberek sorsáról.

2013. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltán nem tartanám korrektnek, igazságosnak. Ne szóljon bele olyan ügyekbe, amelyek őt nem érintik.
2013. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem helyeslem.
2013. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
igen
2013. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Igen, határozottan ellenezném. Döntsön a saját életéről, ne arról, amihez tulajdonképpen semmi köze sincs. Ha ideköltözik, ide adózik, akkor majd szavazhat, addig szavazzon a saját országában.
2013. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten születtem, magyar vagyok. Mégis elég régóta idegen országban élek, bár az állampolgárságom ma is magyar. Eddig 2 választás is volt Magyarországon amióta kint élek. Én bár szavazhattam volna, mert a lehetőséget megadták volna, de nem éltem vele. Nem szavaztam, mert úgy éreztem,hogy bár magyar vagyok, de nincs jogom most olyasmiben döntenem amiben nem vagyok benne teljes egészében.

Beszélgettem erről sok magyarral akik szintén sok éve élnek kint. Szinte senki nem szavazz mert a legtöbbjüknek fogalmuk sincs az otthoni valós helyzetről.

Ebből gondolom hogy a kettős állampolgárok akik nem élnek Magyarországon nem fognak szavazni..

2013. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Igen, zavarna!
2013. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
igen! Indítod a petíciót?
2013. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Igen, zavarna, kintről ne dumáljon bele a mi életünkbe!
2013. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!