Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy kik lehetne...

Az érdekelne, hogy kik lehetne önkormányzati dolgozók. Van e valami előképzettségi feltétel, vagy ilyesmi. Bosszant, hogy ilyen emberek vezetik a közösségünket. Ilyen miért lehet? BŐVEBBEN LENT

Figyelt kérdés

Mivel ahol lakom, érettség nélküli emberek ülnek gépek mögött, egész nap Facebookoznak, meg beszélgetnek, kapják a szoc. támot, meg egyéb juttatásokat. Sőt most egy priuszos ember lesz pénzügyi bizottság tagja. Nos?

Aki a súlyadót kezeli, az pl nem tud számolni:D

Szerintetek?


2013. jan. 3. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak jó kapcsolat kell hozzá,mint mindenhez itt Magyarországon.Uram-bátyám világ van most is mint Móricz idejében,olvasd el a Rokonokat.
2013. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Semmi, úgy van, ahogy az első írja.

Ha valakinek a spanja vagy már mehetsz is.

Egyébként nem lenne ezzel gond, mindenki ezt csinálja, csak ne legyen már az, h bemegyek és akkor órákat kell várni, mert ők kávéznak meg dohányoznak meg "pletyiznek".

Ha már ilyen kapcsolata volt, hogy a semmire bekerült akkor végezze el, amit rábíztak, ne bújjon az ismerős mögé és ne hozzon rá "szégyent".

2013. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Andizsuzsi ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy bármelyik polgármesteri hivatalban érettségi nélküli ügyintézők dolgozzanak. Az meg, hogy valaki kap-e, vagy sem szociális ellátást, nem a vágzettségén múlik. Priuszos ember nem lehet köztisztviselő.
2013. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Andizsuzsi sem járt még polgármesteri hivatalban.
2013. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2013. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem csak téged bosszant. Az egy kaszt. A munka tvkönyv sem vonatkozik (már - a "rendszerváltás" óta)rájuk. Az előmenetelük, sem attól függ, hogyan "szolgálnak" téged, vagy engem, hanem attól, mennyire feküsznek az újgazdagoknál. Az osztályalapú, elnyomó rendszerek már csak ilyenek...
2013. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Andizsuzsi ***** válasza:

Lehet persze szidni az önkormányzati dolgozókat, nyilván akinek negatí tapasztalata volt, meg is teszi, de a tények ettől még tények maradnak.


"7. § (1)31 Közszolgálati jogviszony büntetlen előéletű, cselekvőképes, legalább középiskolai végzettséggel, ügykezelői feladatkörre legalább középszintű szakképesítéssel rendelkező magyar állampolgárral létesíthető és tartható fenn."

2013. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az csak egy dolog, h mit ír elő a jogszabály, nem hiszem, h egy polgármestert elő fognak venni azért, mert egy rokonát alkalmazta középfokú végzettség nélkül.

Ő simán beteszi, az emberek meg nem fogják jelenteni, ha mégis akkor el lesz söpörve a szőnyeg alá.

A valóság ez.

Ott van Palika, meddig tetszelgett a díszes szerepben, pedig kamuzott.

2013. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8: Ha te magad nem hiszel a jogállamban, akkor miért várod el, hogy az mégis működjön? Tedd meg a feljelentést, ha van információd ilyenről és ne hagyd magad! A Palikás hasonlatod meg tök fals, ott nem volt jogi akadálya a dolognak, de lám-lám mégis lemondott végül.
2013. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Lemondott, de nem azért, mert jogállamban élünk.

Egyébként nem fogom jelenteni, mert nincs kedvem ahhoz, h majd egy kis idővel később csak bosszúból engem is elővegyenek, mert jogállamban élünk és holmi mondvacsinált okokból repüljek én is, láttam már pár ilyet kormányváltáskor.

Aki felnyomta Palikát tudta, h mögötte állnak és lehet majd hova szaladni.

Nekem nincs kihez, ez van.

De attól még jót nevetek azon( az előbbi példákat lásd) mikor valaki a jogállamra hivatkozik.

Tudod, amit szabad Jupiternek...

2013. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!