Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van valami eselyem haza...

Van valami eselyem haza kerulni neveloszuloktol?

Figyelt kérdés

Kb. Masfel eve lakok neveloszuloknel, es sehogy nem tudok beilleszkedni a csaladba.. Ez nem csak miattam van sajnos, hanem a neveloanyam miatt elsosorban. Nagyon szigoru, igazsagtalan, es a nekem jaro zsebpenzt amit az allamtol kapok, o 'lenyulja'. Na meg engem helyez mindenki legutolso sorba, en vagyok a 'fekete barany'..

Nagyon rosszul erzem magam egy joideje, nem sokaig birom mar!

Aki esetleg tudna segiteni, es szeretne tudni hogy miert is vagyok nevelocsaladban, az irjon ram! (nem szeretnem ide kiirni)

Segitsetek, szepen kerlek!!



2013. jan. 2. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el a gyámügyre mondd el hogy mi a helyzet és el is visznek onnan téged.
2013. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen.. Erre gondoltam már én is, de ha rosszabb helyre kerülok?
2013. jan. 2. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy mintha,csak albérlő lennél.Nézz keresztül rajtuk,egyedűl csak a saját érdekeidet tartsd szem ellőtt.Lenyúlják a zsebpénzedet,szólj a gyámügynek,majd berezel a néni,többé eszében nem lesz ilyesmi!Egyébként a hazakerűlés esélye minimális
2013. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézzek át rajtuk.. És hogy? :D
2013. jan. 2. 19:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Na meg mivel bizonyítom hogy nem kapom meg a pénzem?
2013. jan. 2. 19:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg azt lehet kervenyezni hogy pl. 2 hetente hazamehessek? Igy is jarunk 2 hetente lathatasra a gyermekvaros epuletebe.. Lehet ilyet?
2013. jan. 2. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Kaptál privát üzenetet:)
2013. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!