Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyikkel hol lehet folytatni?

Melyikkel hol lehet folytatni?

Figyelt kérdés

Ha a Katonai Nemzetbiztonsági Szolgálat szeretnék bekerülni érettségi után hová érdemes menni tovább tanulni?? vagy ha ehez hasonló munkát szeretnék végezni?

Ha pl. Rendőrtiszt akarok lenni tehát amivel kibocsátáskor hadnagy leszek, azt hol lehet elvégezni?

Mind a kettőhöz tudtok olyat mondani ami kell a bekerüléshez átlag pontszám stb ,honlapot linkelni?


2013. jan. 2. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Azt javaslom, itt nézz szét!

2013. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenféleképp a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen nézz körül, ha ilyen munkakörben szeretnél elhelyezkedni.
2013. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szétnéztem de olyan sok van tehát a nemzetbiztonsághoz melyik lehet szerintetek? Had- és biztonságtechnikai mérnök,Biztonság- és Védelempolitika,Katonai gazdálkodási,Nemzetközi tanulmányok, Katonai vezető, ezeket találtam alapképzésen ezen belül melyik takarhatja? mert gondolom nem írják ki ILYEN NAGY BETŰKKEL hogy EZ AZ!?!?!!?
2013. jan. 4. 14:59
 4/4 anonim válasza:

Nem nagyon ismerem katonáék szokását, de gondolom a KNSZ-hez csak azután tudnál bekerülni ha a rendszerben is benn vagy (katona vagy). De ha nincs ott rokonod vagy ismerősöd, akkor szerintem felejtsd el a dolgot...

Ha rendőrtiszt szeretnél lenni, akkor egyértelműen rendőr tiszti iskolát kell elvégezz.

2013. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!