Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szülők! A ti gyereketek ment...

Szülők! A ti gyereketek ment ma tüntetni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
én nem szülő vagyok, hanem hallgató, de nem mentem, mert ilyen ostobák közé én nem állok be. :))
2012. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

kérdező, bocs az offolásért:


első, miért is ostobák?

2012. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
azért, mert azt sem tudják, miért tüntetnek.
2012. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Az én gyerekem tanul a vizsgáira.
2012. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

"ilyen ostobák közé én nem állok be"

"azért, mert azt sem tudják, miért tüntetnek."


Ismerős, pökhendi retorika.

2012. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
71%
Miből gondolod h nem tudják?
2012. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Miért gondolod, hogy nem tudják, hogy miért tüntetnek? Az én gyerekem ment, bár mi vidékiek vagyunk, de itt is volt egy megmozdulás a középiskolásoknak. Ettől függetlenül tanul a gyerekem, tehát az a válasz, hogy "tanul a vizsgáira" ebben az esetben irreleváns.
2012. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
onnan, hogy ha belegondolnának az egészbe, csak egy kicsit, akkor rá lehetne jönni, hogy ez valójában a felsőoktatásnak csak jó lesz :D de én nyilván fogjam be a szám, mert engem biztos anyuci apuci pénzel, meg mert ugye csak 1 féle vélemény létezhet.
2012. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Én vagyok a "gyerek", nem mentem, mert nincs ennyi felesleges időm. A tüntetőknek nincs vizsgaidőszakuk??
2012. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Nem lesz jó a felsőoktatásnak. Egy rakás egyetem tönkre fog menni és nehogy azt hidd, hogy csak az alibi intézmények.

Alig lesz államilag támogatott hely, az is csak röghöz kötéssel -> szinte senki nem fog állami helyre jelentkezni. Az én egyetememen és szakomon (ami az ország legmagasabb szintű képzését adja ezen a szakon) az idén NYOLC államilag támogatott gólya kezdte meg a tanulmányait. Nem büfé szakról van szó. A diákoknak nem kell a röghöz kötés, a tandíjat pedig kevesen tudják kifizetni. A diák hitel 2 nem megoldás, mert hosszú távon többe kerül az államnak, mint amennyit kivontak most a felsőoktatásból.

Tehát kevés diák ---> kevés pénz. Már most annyi pénzt vontak el az intézményektől, hogy sok helyen lehúzzák a rolót néhány hétre, és ismétlem, nem alibi egyetemek, hanem például az ELTE, a SOTE.

A tandíj nem rossz, de nem ilyen formában, ilyen mértékben és nem ilyen gyorsan.

Nem a diákok nem tudják miért tüntetnek, TE nem tudod, miért tüntetnek.

2012. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!