Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milenne a vilaggal az Egyesult...

Milenne a vilaggal az Egyesult allamok nelkul?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 15:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%

Jobb lenne. Megmaradt volna a Szovjetunió és a Náci Németország legyőzése után elhozta volna a világkommunizmust. Mostanra nem lenne pénz meg hajléktalanok és mindenkinek lenne munkája.


Mindennap reggel felkelnél, elmennél 8 órát dolgozni, a munkahelyen kétszer megetetnének, hazafele menet beugranál a boltba, ahol pénz nélkül kiadnák neked azt a mennyiségű ételt meg egyéb termékeket, amiket az állam kiosztott neked, otthon még egy vacsi ezekből a dolgokból, szabadidő, tv-zés stb. aztán alvás.

2012. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Tök király, amit az első leírt, én a világkommunizmusra szavazok!
2012. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

Valószínűleg Európa már nem lenne, hiszen ez azt jelentené, hogy nem gyarmatosítottuk volna a fél világot - többek között Észak-Amerikát. Az elszakadás a britektől szerintem törvényszerű volt. Sokkal hátrább tartanánk a tudományok terén - habár a nagyhatalmi és ezáltal gazdasági tudományos űrt lehet, hogy az arabok/ázsiaiak vették volna át, így ők fejlesztették volna a tudományt. Abban biztos vagyok, hogy a gyarmatok erőforrásai, népesség-levezetési lehetősége nélkül Európa ma az iszlám lepra alatt szenvedne... Amúgy meg az USA nélkül ma nem lennének kényszerűen felvett mosollyal térítgető protestáns vallási elmeháborodottak. Mint az az egyik híres példányuk, aki Dawkinst a tekintetével majdnem megölte (közben elegánsan felvett pofával vigyorgott), bezzeg pár évre rá kibukott, hogy a nyomorékja kisfiúkkal fajtalankodott!


Ui.: világkommunizmus nem igen lenne, az emberek maguk lázadtak volna ellene fel, sőt a tudományt is eléggé visszafogta a "proletár"-tudomány (mert mié' a tudós kutasson, ha a nép egyszerű, proletár fia is kutathat?!) A kommunizmusban az a legszörnyűbb, hogy mindent az egyszerű analfabéták végeztek, innen a népi kifejezés. Szinte nem volt olyan területe az életnek, ami elé ne biggyesztették volna a nép- előtagot!

2012. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

"hol pénz nélkül kiadnák neked azt a mennyiségű ételt meg egyéb termékeket, amiket az állam kiosztott neked, otthon még egy vacsi ezekből a dolgokból, szabadidő, tv-zés stb. aztán alvás."


Tehát ha az állam kiosztott neked 1kg kenyeret és 1l tejet, ez lenne a vacsi... Gratulálok, nem tűnt fel, hogy SEHOL nem jött be a kommunizmus? Észak-Korea mond valamit?

Én élvezem, hogy szabadon költhetem a pénzem _BÁRMIRE_, nem arra, amit állambácsi kiad.

2012. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Esélye nem lenne Ororszországnak. És miért kéne elpusztítani Amerikát? Árt neked bárhol Amerika?
2012. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Második vagyok, ne értsetek félre, nem gondoltam komolyan, amit írtam. :D


Még nem láttam ennyi elmebeteget egy helyen, mint a kérdező meg ez a komcsi élharczos... :D

2012. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Sokkal jobb volna.


A kommunizmus eredendően arról szólt, hogy mindenkinek egyenlő módon lesz mindene, nemcsak tej és kenyér. Sőt! A kommunizmus pont hogy arról regélt, milyen jó lesz ha eltűnnek a társadalmi különbségek, meg az osztályharc, mert minden embernek egyenlően lesz autója, tévéje, hűtőszekrénye és repülőgépe is, és egyikük sem lesz több a másiknál...

Szóval ez volt a demó verzió. Aztán láthatjátok, milyen a valódi.

2012. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"A kommunizmus eredendően arról szólt, hogy mindenkinek egyenlő módon lesz mindene, nemcsak tej és kenyér. Sőt! A kommunizmus pont hogy arról regélt, milyen jó lesz ha eltűnnek a társadalmi különbségek, meg az osztályharc, mert minden embernek egyenlően lesz autója, tévéje, hűtőszekrénye és repülőgépe is, és egyikük sem lesz több a másiknál...

Szóval ez volt a demó verzió. Aztán láthatjátok, milyen a valódi."


A mai rendszerrel sem lenne semmi baj, csak egy csomó pénz ki van vonva a forgalomból, off-shore számlákon csücsül és nem forog. Állítólag 50 ezer milliárd forint körüli összeg csak Magyarországról. Annak a pénznek az átlagembereknél lenne a helye és akkor nem 60 ezer forintos fizetések lennének, hanem 260 ezer forintos.

2012. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ruszkiknak van a legnagyobb atombobaja akkor?
2012. dec. 16. 17:19
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Jo kerdes. Attol fugg hogy nezzuk? Mostantol nincs, vagy soha nem is volt? Ha csak mostantol nincs, akkor nagy bajok lennenek. Az USA a vilag sherrifje perpillanat, miattuk nincsenek nagyobb osszetuzesek.
2012. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!