Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Disznóvágás biológiaórán?...

Disznóvágás biológiaórán? Miféle új szokások ezek?

Figyelt kérdés

Én eléggé megütköztem a hír hallatán, illetve ahogy néztem a videót. Az én időmben még hagyományos oktatás folyt az általános iskolában könyvekből, elméletben. Most már ilyesmiket is szoktak "tanítani", vagy ez egy kivételes eset? És hát még ott van mellette az alkoholfogyasztás is. A fideszes vezetés hallgat...


[link]



2012. dec. 4. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kóserszilva?
2012. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%

Mukedli89


Ha visszaolvasol akkor láthatod hogy pl a disznóvágással szerintem sincs gond!


Ugyanakkor nem szeretném ha a gyerekem az iskolában azt tanulná hogy "munka előtt be kell nyomni pár felest aztán munka közben is..."


Az írásodban viszont pont ezt furcsállottam hogy a fiatalkori ivászatot erősen aggályosnak tartod de itt egy szót sem szólsz ahhoz hogy a fiatalok előtt nyomták le a feleseket!!


És mint írtam nem az a gond ha otthon felessel melegítenek a disznóvágáshoz hanem hogy az iskolai disznóvágáson a tinik előtt is ez megy!!


A szokás meg nem lenne jó indok hisz annó szokás volt a gyárba menet is benyomni pár felest és azért mégsem gondoljuk hogy manapság annyira üdvözítő lenne ha a gyerekek azt tanulnák meg hogy ez helyes...

2012. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, a te kommented még nem olvastam el mikor elkezdtem írni a választ, szóval ne vedd magadra.


A felesezős dologgal úgy vagyok továbbra is, hogy ha egy koccintásról van szó, akkor azzal nincs gondom. Tekintve hogy a gyerek láthatja az összes eseményen, szilveszterkor, karácsonykor, születésnapokon, bármi ünnepnél hogy ott a felnőttek szoktak alkoholt is fogyasztani. Ettől függetlenül ebben tényleg neked van igazad, és kihagyható lett volna az alkohol.


Én továbbra is azt tartom undorítónak, hogy ez csak egy felfújt ürügy, amit az MSZP felkapott, hogy a Fideszes oldat támadhassa. És kicsit ezt a politikai hangulatkeltést érzem már a kérdésben is, tekintve hogy a kérdező felháborodik a disznóvágáson, meg az alkoholizáláson, majd odateszi hogy "A fideszes vezetés hallgat...", és politikai kérdést csinál a dologból....legalábbis én így látom.

2012. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sajnos mostanában mindenért a FIDESZ a felelős. Túl nagyot győztek...
2012. dec. 4. 22:26
 15/16 anonim válasza:
100%
Én ott voltam...sztem semmin nem változtatott h ittak 1 felest....
2013. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

nem éreztél késztetést a nedű iránt? Az ott levő gyerekek, hány nap alatt tudták feldolgozni ezt a súlyos traumát, hogy a húst amit megesznek csomagoló anyag nélkül is láthatták?

hihetetlen, szinte nevetséges ...

2013. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!