Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz ezekről a zsidó/r...

Mit gondolsz ezekről a zsidó/részben zsidó származású személyekről?

Figyelt kérdés

Jacob Rothschild

David Cronenberg

Isaac Asimov

Tomás de Torquemada

Sylvester Stallone

Bánki Donát

Rákosi Mátyás

Szegedi Csanád

Rejtő Jenő

Lev Davidovics Trockij



2012. nov. 30. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Egy részét nem is ismerem. Eléggé változatos a felhozatal, szóval nem tudom, mi alapján kellene általánosságban megfogalmaznom a véleményemet.
2012. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

rotschild - azt tudom hogy ez valami nagyfőnök, piszok gazdag muksó volt aki eléggé nagy hatalommal bírt, az illuminati-val kapcsolatban hallottam róla. Nem bíznék rá egy rozsdás garast se.


cronenberget nem ismerem (és nincs kevem utánanézni se)


asimovot se és torquemadat se


stallone közömbös, de igazából lehet hog egy gyökér


bánki donát feltalált valamit ami most nem jut eszembe.


rákosi - igazi jew volt


csanád - 2 évig tudta hogy zsidó, megpróbálta eltitkolni, lefizetni másokat, és addig nyomta a nemzeti dumát. Mióta kiderült már éberül tanul egy zsidó egyetemen, és izraelt dicsőíti és védelmezi. Talán már a körülmetélése is megvolt. Szuámomra jellemtelen senki.


rejtő jenő - író volt de sokat nem tudok róla


trockij - megölette őt sztálin de sokat róla se tudnék mondani. Max annyiban tűnik szimpatikusabbnak mint némelyik, hogy a diktatúra nem tetszett neki, de lehet hogy csak azért nem mert nem ő volt a főnök. Közömbös figura

2012. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Komplikato ***** válasza:
95%

"Mit gondolsz ezekről a zsidó/részben zsidó származású személyekről?"


Azt, hogy ez EMBERT még mindig tetteiről ítélem meg, semmi másról. :)

2012. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Azt hogy ilyen kérdéseket náci érzelmű emberek írnak ki!! :))


Mert őket nem a tettek hanem a származás érdekli és ők vizsgálgatják a tiszta vérűséget(zsidó gént) meg követelik hogy írják össze a zsidó vallásúakat a parlamentben meg a zsidó vallásúak magyarországi vagyonát!!


Vagyis nem állítom hogy te is az vagy de "általában" az ilyen nézetű emberek írnak ki ilyen kérdéseket!!

2012. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegy hogy körülmetélt -e. Mert ha körül van akkor jöhet! De előbb ellenőrizzük le.

Ja nőket miért nem írtál?


egy piréz...

2012. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#4


Lol. Eltartott mire felfogtam hogy mit írsz, mégsem sikerült. Zsidó gén? Vallás? Akkor most melyik?


Manapság a magukat zsidónak vallók közül 90% az, aki innen a szomszédból jött. Ők az anno kazárnak hívott nép közül kerülnek ki, semmi közük nincs a bibliai zsidókhoz. Annyi, hogy felvették a zsidó vallást a 9. század elején. Amikor az Ottomán Birodalom szétzilálta őket, szerteszéledtek a világban és mindenhol problémát okoztak és okoznak is a mai napig.


Megjegyzem, a manapság valóban sémitának (antiszemitizmus™) nevezhető zsidók teljesen máshogy néznek ki, mint a Kazár zsidók, és az utóbbiak bitorolják Izrael területét; lenézve naponta a palesztinokat, és magukat a valóban "genetikailag" zsidó embereket (megjegyzem ők nem gyűlölködnek, tökéletesen elélnek az arabok és keresztények mellett. Ha úgy tetszik, ők betartják Mózes tízparancsolatát).


Jacob Rothschild: Rothschild... Szerintem ezt nem kell feszegetni.

David Cronenberget nem ismerem.

Isaac Asimov: Ügyes orosz író. Nem látom vele a problémát.

Tomás de Torquemada: Egyszerű vérszomjas szemétláda volt, mint a többi inkvizítor és kazár. Gyakorlatilag a saját testvéreit is irtotta.

Sylvester Stallone: Jó filmjei vannak, drogozik, öreg.

Bánki Donát: Nagy tudós, híres magyar!

Rákosi Mátyás: Nem tudom, mit gondoljak róla, ellentmondásos, szerintem hazaáruló, vagy csak egy buta bábu...

Szegedi Csanád: Csinálta a dolgát, ezért most sokan utálják. Lebukott a zsidó származása miatt, szerintem sokan fogják még követni a pártból.

Rejtő Jenő: Újból egy ügyes író. Jó könyveket írt.

Lev Davidovics Trockij: Hataloméhes és vérszomjas kazár.


Nem utálom a zsidó vallást, sőt, nem utálom az igazi zsidó embereket sem. Viszont azokat a bohócokat, akik ragaszkodnak Izraelhez, a kaftánjukban a pajeszukkal a fejükön gyilkolnak, nem tartják be még a tízparancsolat 10%-át sem, azokat megvetem. Nagyon megvetem.

2012. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

"Manapság a magukat zsidónak vallók közül 90% az, aki innen a szomszédból jött. Ők az anno kazárnak hívott nép közül kerülnek ki, semmi közük nincs a bibliai zsidókh"


a kazár elméletet már genetikailag is cáfolták. Az askenázi zsidók jellemzően ugyanúgy a közel-keletről származnak, mint a velük szoros genetikai rokonságot mutató szefárd vagy mizrahi zsidók.


" Viszont azokat a bohócokat, akik ragaszkodnak Izraelhez, a kaftánjukban a pajeszukkal a fejükön gyilkolnak, nem tartják be még a tízparancsolat 10%-át sem, azokat megvetem. "


a kaftánosok pont, hogy az ortodoxok, és azok Izraelben jellemzően nem is mennek el katonának, pont vallási okokra hivatkozva.


Láthatóan nem vagy képben elég sok mindennel.

A kérdés már csak az, hogy akkor viszont minek írsz?

2012. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Te kazarozo pubika, ezzel a baromsaggal nem mesz semmire. Minden olyan kerdesre, amire csak lehetseges beirod ezt a szoveget. Dehat oregem, a locsogasodtol fuggetlenul en Izsak leszarmazottja, zsido maradok (es vagy 12 millioan ezen a Foldon). Bizony!
2012. dec. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!