Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kaptatok-e választ az állásker...

Kaptatok-e választ az álláskeresésetekre? Milyen formában, hányszor?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 10:42
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
az is szép ahogy én jártam, túljutottam több körön, már próbanapon is voltam, a nap végén megbeszéltük hogy másnap jeleznek a végleges döntésről, direkt mondtam nekik hogy akkor is szóljanak ha nem rám esett a választás, erre ők mondták hogy ez természetes...azóta is várom a hívást...
2012. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt gondolom ne egy jól megszerkesztett önéletrajz legyen annak a kritériuma,hogy valaki jó munkaerő vagy sem! Attól,hogy valaki kevésbé kommunikatív vagy nem ismeri a legutóbbi elvárásokat a beadandó önéletrajz területén (illetve nem akar hazudni)továbbá nem kívánja kiemelni nincs tapasztalata (sok fiatal álláskereső)eme területen attól még lehet nagyon jó munkaerő!!! Ha nem az számít amit tanultál amiben profinak érzed magad akkor az álláspályázatokat megette a fene azzal együtt aki elbírálja!!! Azért emberileg is elvárnám a hirdetés közzétevőjétől,hogy én dolgoztam azért hogy munkám legyen,ne ámítson senki azzal,hogy lehetséges lenne valami munkaféle?!!!
2012. nov. 10. 07:54
 13/16 anonim ***** válasza:
Én pár éve mikor állást kerestem, nem túlzok ha azt mondom legalább 100 helyre elküldtem az önéletrajzom, de ebből kb 30 válaszolt, ebből 15 elutasító vagy "már betöltötték" válasz érkezett. A maradék 15 állásinterjú többségén vagy nem akartak bejelenteni, vagy nagyon keveset akartak fizetni , állati sok munkáért. vagy úgy akartak dolgoztatni, hogy váltsak ki vállalkozóit és magam után fizessek adót. A 100 ból talán 2 hely lett volna ami úgy ahogy megfelelt volna, de az egyik messze volt, (napi 3 óra utazás), a másik pedig nem akarta fizetni az úti költséget és ez a plusz haszont az előző munkahelyemhez képest mind elvitte volna. Állást keresni nagyon nehéz azt ajánlom, hogy ne interneten jelentkezz. Sokkal többet ér ha beviszed személyesen. Ezzel kvázi túl leszel egy rostán hisz látták ki vagy.
2012. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Sokkal többet ér ha beviszed személyesen."


Ezzel egyet lehet érteni elméletben, de a legtöbb helyen a portánál nem jutsz tovább a "securitysek", vagy a kártyás beléptető kapuk miatt.

Meg végülis érthető mert ha egy állásra jelentkezik 1000 fő és mindegyikkel csak 3 percet beszélnek mig átveszik az önéletrajzot, az 3000 perc összességében ami 50 óra.

Sokszor arra nem válaszolnak amit meghírdetnek, akkor mi értelem lenne "házalni".

2012. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ROUGE77 válasza:
100%

Én mindig igényesen megírtam az önéletrajzomat,az elsőt miután végeztem a szakmám kitanulásával,talán még túlzottan is. Akkor behívtak állásinterjúra de akár mit mondtam úgy kezeltek ,mintha az iskolapadban a gazdasági órán felelnék a tanárnak meg háromszor céloztak rá.hogy egy ien karcsú lány mint én birná e a strapát meg a pakolászást a boltban -.- ,holott ahol kitanultam a bolt eladóit ,ott pénztártól kezdve a takarításig mindent kellett csinálnom a vevőkhöz is ritka nagy türelmem volt..

aztán volt olyan mikor telefonon érdeklődtem az állásról

ott azt kérték tőlem ,hogy hívjam vissza őket,másnap s mikor felhívtam "már betelt az állás"

Aztán volt még két hely akik behívtak az egyiknek az volt a baja,hogy hajnali 5órára nem tudok beutazni

a másik meg ,hogy pálya kezdő vagyok..

Ez tavaly volt,de most már be se hívják az embert a bizonyítványomat se nézte meg legutóbb akinél beadtam az önéletrajzomat pedig az kitűnő! Aztán hallottam,hogy már el van döntve,hogy xy unokahúga lesz felvéve mert rokona az egyik főnöknek-.-

2012. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem mindig akkor jött legalább 3 válasz amikor már dolgoztam.
2012. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!