Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról :D?

Figyelt kérdés

[link]


Spoiler:

-Jön az ötös metró

-Bővítve lesz az egyes metró vonalának hossza, le lesznek cserélve a szerelvények.

-A kettes metró össze lesz kötve az Örs Vezér Terénél a hév vonalával és a járműpark szintén le lesz cserélve

-A négyes metró elkészül


:D


Szerintetek?



#vicc #kamu #metre #nenevettes #pofatlanhazugsag
2012. nov. 6. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A négyes metró a világ vége után sem készül el. A többi esetleg.
2012. nov. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, az ötös metrót és a Örs vezér téri összekötést már nagyon rég meg kellett volna oldani.

Nézz utána, hogy mit is jelentenek ezek, és utána állítsd át a kulcsszavakat a kérdésedhez.

2012. nov. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tervezeteket én is jól ismerem, azonban a források előteremtése az a sarkallatos pont, melyben kételkedek. Tudom jól, hogy elvileg menne papíron, azaz ki lettek ezek számolva, ugyanakkor tudom jól azt is, hogy az elmélet és a gyakorlat szöges ellentétje olykor egymásnak és még akkor is örülhetünk, ha a négyes metro eu pályázatainak a határidejét nem késsük le (2015), amit ugyan tudom, hogy valószínű, hogy tényleg nem késünk le, ugyanakkor a tervezetek szerint már akkor is 2009-ben át kellett volna adni. Ha ez sem sikerült, hogy kölcsönözzek bizalmat a további beruházásoknak, főleg 2020-as befejezéshez képest, ami meg lett ígérve. Ez a projekt 870mrd huf nagyságú, melyet ha faszán csinálünk, akkor 90%-ot állna az eu, ami még mindíg 87mrd huf azaz egy mai költségvetésnek így is az 5%át teszi ki, melyeket valahogyan elő kellene termeteni. Na ez az, amiben nem tudok bízni.
2012. nov. 8. 02:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!