Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyenek a mezőkövesdi emberek...

Milyenek a mezőkövesdi emberek és a lehetőségek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 13:31
 1/3 anonim válasza:

Hát, bár a kérdést nem ma tetted fel, én már 12 éve itt élek kövesden és a véleményem eléggé osztott...

A kövesdiek fele egy nagy barom...tipikus matyók, még egymást is utálják, meg az ilyen "gyütt-menteket" is mint én.

Róluk inkább nem is mondok többet.

A másik fele meg ugyanolyan gyüttment, mint én, szóval megértjük egymást:D

a lehetőségek is nézőpont kérdése.

gyere ide és meglátod.

2012. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mezőkövesdi vagyok. Sajnos az emberek általában itt bunkók, de van pár kivétel. Nem jó hely, elárulom neked.

Szabadidődben semmit nem tudsz csinálni a Zsóry fürdőn és a Kavicsos tó melletti szabadidő parkon kívül, meg pár éve épült Movie diszkóban van még szórakozási lehetőség, más nem nagyon.

2013. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia. Én is 13 éve itt lakom, de én is gyütt-ment vagyok, és teljesen egyetértek az első válaszolóval.

Ha nem matyónak születtél, akkor mindig is gyütt-ment leszel.

Az igazi matyók annyira ostobák, és rosszindulatúak, hogy ilyet még nem láttam. A házi orvosom azt mondta, hogy sok kövesdi azért ilyen, mert régen, a matyók csak egymás közt voltak hajlandóak házasodni, és ez egy idő után beltenyészetet eredményezett, aminek a következménye ez a sok agyhalott...és ezt doki mondta, aki meg kövesdiXD

én idáig, akikkel itt veszekedésbe kerültem, azok mind kövesdiek, akiktől nem áll távol a sz@rkavarás, mások magánéletében való turkálás, és a pletykálás.

Volt olyan, hogy kocsival megállítottak a rendőrök a vasútnál, és mire hazaértem a kocsival(kb4 perc) a szomszédom úgy jött ki az utcára, hogy hallom megállítottak a rendőrök.

Hihetetlen, hogy milyen gyorsan terjednek a hírek...


De az egészben az a szép, hogy a sok paraszttól eltekintve én szeretek itt élni, aki ilyen tipikus matyó azt kerülöm, és persze nem minden matyó ilyen, csak a többség. Legjobb barátnőm is törzsgyökeres kövesdi, mégis nála jobb embert nem ismerek.

Nyaralás szempontjából is biztos, hogy jó hely vagyunk, mert nyáron elég sok a turista, de nyaralóként nem tudom megítélni a helyet, mivel elég régóta itt élek.

2013. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!