Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ún. munkaügyi központoknak...

Az ún. munkaügyi központoknak van vmi gyakorlati értelmük, hasznuk?

Figyelt kérdés
Állítólag segítenek az álláskeresésben, de háromnegyed éve semmit nem segítettek. én előbb találok magamtól valamit. papírpazarlás, teljesen értelmetlen, amikor lejelentkezéskor egy halom papírt aláírattak velem, azóta se kellettek nekem azok a papírok, semmi értelmük nincs. nem lenne érdemesebb felszámolni ezeket a központokat? sok dolgozót ott fizetni kell, rengeteg papírt felemésztenek teljesen értelmetlenül. nem tudom, egyáltalán megérte-e az a sok idő, amit ott eddig sorba álltam, semmi értelme nem volt, időpazarlás oda menni.

2012. okt. 18. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Még csak annyi, hogy szóról- szóra unyanez van az országban mindenütt. (Nem veszik fel a telefont, nem segítenek, kamu vagy nulla álláslehetőség stb. stb.)


(Itt Pesten is)

2012. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én tökre szívesen dolgoznék munkaügyi hivatalban :) 8 órán keresztül internetezés, tökvakarás :)))))) álommunkahely!
2012. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

halom papír, amit jelentkezéskor adtak: a hátoldaluk üres, lehet oda irkálni!


ha másik városba mész állás ügyben, pl. interjúra, vagy beadod az önéletrajzod, annak az utazási költségét is fizetik! de be kell ott azon a helyen íratni vkivel a kis könyvbe, akivel beszéltél, h ott voltál.


köszönöm a válaszokat! írhatnak még mások is, hátha állam bácsi is erre jár és olvassa és nagyon meghatódik :D

2012. okt. 19. 21:55
 15/17 anonim ***** válasza:

"halom papír, amit jelentkezéskor adtak: a hátoldaluk üres, lehet oda irkálni!"

Remélem akkor ezt ki is használod, hogy valami kedveset írsz a hátoldalára.


"ha másik városba mész állás ügyben, pl. interjúra, vagy beadod az önéletrajzod, annak az utazási költségét is fizetik! de be kell ott azon a helyen íratni vkivel a kis könyvbe, akivel beszéltél, h ott voltál."

Ha így van, oké...


"köszönöm a válaszokat! írhatnak még mások is, hátha állam bácsi is erre jár és olvassa és nagyon meghatódik :D"

Iróniából 5-ös!!!

2012. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

köszönöm az 5-ös osztályzatot! :D

egyébként majdnem mindig megtartom az olyan papírokat, amik nem kellenek, de a hátoldaluk üres. azt is igyekszem felhasználni. bezzeg az MK, úgy szórja a papírt mintha gazdag lenne az állambácsi. na nem mondom h sokat, de évente pár ezret meg tudnának ezen spórolni. sok kicsi sokra megy :D

2012. okt. 20. 20:32
 17/17 A kérdező kommentje:
mert ugye a papír ára + a nyomtatóból is fogy a festék olyan dolgok kinyomtatására, ami senkinek sem kell. :D
2012. okt. 20. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!