Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért haragszanak a magyarok...

Miért haragszanak a magyarok a külhoni magyarokra ( erdélyiekre, kárpátaljaiakra)?

Figyelt kérdés
Egyes hozzászólások ugyanis ezt tükrözik.
2012. okt. 12. 14:38
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Kommentekből ítélve, MI nagyobb magyarok vagyunk,mint TI Anyaországiak,ha letagadtok minket.
2013. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

09-07 23:41

Nem MI és TI-ről van szó. És akkor az "anyaországiak" mit mondjanak? Mert több százezer magyar pl elrománosodott és elszlovákosodott, magyarságára sem emlékszik. Ők is mondhatnák hogy ezért a határon túliakra nem lehet számítani. De aki ismeri a magyar lélektant az ilyet nem mond. Egy ukrán is lehet magyar lelkületű, még akkor is ha ukránnak született. De egy magyar is lehet akármilyen negatív is. Ne területekhez kösd azt hogy ki milyen és ne a sajtóból indulj ki. Aki a széthúzást támogatja és Mi/Ti-ként fogalmazza meg a magyarságot az csak tovább erősíti a széthúzást. Pont ez vezetett trianonhoz. Tovább akarod forgácsolni? A legnagyobb magyarok max csak összetartozásról beszéltek, soha nem széthúzásról.

2013. szept. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
33%
Mert a munkahelyek többsége teljes mértékben támogatja őket, magasabb fizetést kapnak és könnyen rohannak árulkodni. Ezért.
2014. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Konkrétan külhoni közölte velem, hogy értelemezési problémáim vannak a magyar nyelvvel. Természetesen visszavágtam, hogy kinek is valójában???? Nagyon rosszul esett, hogy ezt mondta és amit mondtam neki, viszont a válaszadásomban maximálisan törekedtem arra, hogy még lealázóbban érezze, amit én éreztem!!!!! Valamit valamiért.

/Természetesen semmi bajom nincs velük, elfogadom őket./

2014. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!