Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Léteznek már az MNA által...

Léteznek már az MNA által életre hívott Népi Akciócsoportok?

Figyelt kérdés
És ha igen, mit csinálnak? Én egyről sem hallottam még és egyet se láttam sehol sem.
2009. aug. 5. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Remélem,hogy nem is fogok látni közülük egyet sem.Nincs szükség illegális akciócsoportokra.
2009. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Látni nem láttam még, de igény az volna rá! Pl. összeverhették volna azt a 20 fős cigánybandát aki ma a kerítésem mellett szotyizott, üvöltözött és bámulta az almafáimat
2009. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
mi a egy Jobbikpárti ún. "nemzeti egylet" tagjai vagyunk néhány barátommal, de tervezzük a kilépést, és csatlakozunk az MNA EMM-mához mert ott legalább tesznek valamit. láttam belülről a Jobbikot, és el kell mondjam, ugyanolyan, mint annak idején a MIÉP, azelőtt meg a Fidesz... a pártok b@sznak tenni az országért, és a Jobbik is csak a hatalom bábuja, nemzeti radikális jelmezben...
2009. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miben nyilvánul ez meg?
2009. aug. 5. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
háááát... sokmindenben. először is, eljátszák, hogy ők most ha bekerülnek a Parlamentbe, akkor a nemzet meg lesz mentve. Ja, én meg a következő Pápa leszek. Nem akarják a nemzetiszoializmus pozitív oldalait elfogadni, homokba dugják a fejüket, sok égető kérdésre nem adnak választ...
2009. aug. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:)
2009. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Léteznek már, illetve szervezés alatt vannak.Egyre nagyobb tömegeket kezd érdekelni. Egyébként az MNA szándékosan nem reklámozza az akciócsoportokat, nem akarja a hatalom orrára kötni, mit csinálnak. Egyébként főleg katonai kiképzés, az EMM-nál pedig más feladatok is.

egyébként www.arcvonal.org

2009. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt tudom csak mondani hogy mivel az MNA egy elég "rejtélyes" szervezet, beszélj velük személyesen. Előtte meg írjál nekik egy kulturált hangvételű e-mailt. Hidd el fognak válaszolni.
2009. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, nem szándékozom belépni, sőt, még csak nem is az NBH-nak dolgozom, csak kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a dologból :)

Ismételten köszönöm :)

2009. aug. 26. 22:33
 10/10 hauptmann44 ***** válasza:

Léteznek szerte az országban, a jövőnk.info beszámol néha 1-2 eseményről, ami a programok kis töredéke. Innét is látszik hogy nem látszatszervezetről beszélünk...


Például edzéseket tartanak többféle módon, táborokat, túrákat is szerveznek. Egészséges életmód, bajtársi közösség, kell még valami kezdésnek....?


Hiányoznak azok a jól ismert kórságok onnét, ami más gárda jellegű szervezetekben megvannak. Széthúzás, ostobaság, klikkesedés...

2011. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!