Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak a kocsmai játékgépek...

Csak a kocsmai játékgépek tűnnek el, vagy a nagy kaszinókat is bezárják?

Figyelt kérdés

Magát az intézkedést helyesnek tartom, azonban ha csak a kocsmákból tűnnek el, akkor ez csak fél intézkedés, mivel a pénzek 85 % a városi óriáskaszinókban veszik el!!!

Magam is szerencsejátékos voltam, jelenleg egy leszokóprogramban veszek részt, ezét látom és tudom, hogy ez hova vezet, úgyhogy ez a kormány eddigi legjobb intézkedése, amely a családokat látványosan segíteni fogja, de mindez cak akkor ha bezárják a városi óriástermeket, ahol 50-150-es létszűmú géppark van!!!



2012. okt. 3. 16:51
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Pista bá többet fog elinni,de nem visz haza többet...netezni úgy sem fog mert azt sem tudja mi és még a nyerès élményét is elveszik tőle.kaszinóba meg persze be sem engedik nyolc óra munka után munkásnaciban,a cimborài továbbra is a sarki kocsmába fognak járni...
2012. okt. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én személy szerint havi 400.000 Ft-tal többet viszek haza havonta, és ezt alsó hangon mondom, van amikor akár 1.000.000 is bement havonta. Ezzel nem csak én vagyok így, hanem van egy pár játékostársam!! Ez azt jelenti, hogy én ezt a havi összeget a családomra és egyéb hasznos dolgokra fogom költeni, amiből lesz adóbevétel, mert azt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy havi 500-1000 ezer forintot el lehet inni?!
2012. okt. 15. 22:31
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

manó08 válasza:, amivel nem értek egyet!!!!!!!!!!!!!!!!

Sok kocsmatöltelék ide hordta a segélyt, a család meg éhezett. Ez van akinél szenvedéllyé válik. Nagyon jól tette Orbán, ez az egyetlen intézkedése amivel egyetértek. Nem politizálok, azt meghagyom a nyájszelleműeknek, akik minden ígéretet benyalnak

2012. okt. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én személy szerint havi 400.000 Ft-tal többet viszek haza havonta, és ezt alsó hangon mondom, van amikor akár 1.000.000 is bement havonta."


aham mi meg el is hisszük :)

2012. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmákban már nem lesz engedélyezett a játékgépek elhelyezése és működtetése, továbbá az elektronikus játéktermeket is bezárják (kivéve az olyanokat, ahol nem szerencsejátékgépek vannak, hanem videojátékgépek). Csak a kaszinók maradnak fenn, abból viszont nem sok van Magyarországon (Admiral, Lido, Monte City nem kaszinók!). Így valóban sok munkahelyet megszüntetnek, ugyanis elektronikus játékteremből nagyon sok volt, főleg Budapesten, hosstesek, hostok, felszolgálók, pénztárosok nézhetnek másik állást, persze, ha van más állás számukra.
2012. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy bár nem vagyok nagy játékgépes, de elég vicces, hogy azok mondják meg, hogy mit csináljak, akiket én fizetek (meg ugye ti is az adóforintotokból). Én adok nekik kenyeret és állást is én adtam nekik, ahol most verik a f@szukat és dirigálnak. Kicsit szereptévesztésben vannak a kedves törvényhozók és kormánytagok, hiszen ők csak szaros alkalmazottak, mi vagyunk a munkaadóik és az eltartóik; és ezek után belepofáznak, hogy mit csináljunk. Ez ugyanolyan, mint amikor a vezérigazgatónak a szaros pénztáros beszól, hogy ne merj elmenni játékgépezni, mert bünti lesz, sőt, meg is vonom tőled a lehetőséget! Hát beszarok :D Nekem egy szaros kis politikus ne pofázzon bele az életembe, akit én fizetek... És itt most nem a szerencsejátékozásról van igazából szó, hanem az elvekről!
2012. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!