Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a netes...

Próbálta már valaki a netes kaszinókat?

Figyelt kérdés

megsempróbáltamdeazértszidom kommentekre nem vagyok kíváncsi.


Nyilván nem ebből szeretnék meggazdagodni, de egy kis mellékkereset nem jönne rosszul. Regisztráltunk egy online kaszinóba és pénzmentesen rulettel játszottunk, negyed óra alatt 30 virtuális eurót összehoztunk. Nos, nekünk ennyi egy napra bőven elég. Persze valódi pénzben.


Kérdés, hogy valós játékban is lehet nyerni, vagy esélytelen még kis tétekkel is, mert manipulálják a rendszert? Vagy ennyit még enged?


Másik, hogy nézegettük, de nem látjuk, hogyan lehet a nyert pénzt felvenni készpénzben...


2012. ápr. 1. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

megsempróbáltamdeazértszidom

Mit gondolsz meddig tart majd a nyerőszéria? 50% az esélyed, ha a fekete-piros játékot vesszük. Mivel szerencsejáték, bármikor elbukhatod a teljes összeget.

Lehet nyerni, persze, hogy lehet, csak hosszútávon ebből csak bukásod lesz.

2012. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, de van némi önuralmam ahhoz, hogy leálljak, amikor kell, nem egy kocsmai gépen játszadozó alkesz vagyok.

De nem ez volt a kérdés. Nem többszáz eurókat akarok kaszálni egy este alatt, mint írtam.

2012. ápr. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!