Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A feketék mennyivel jobbak a...

A feketék mennyivel jobbak a cigányoknál?

Figyelt kérdés

Franciaországba készülök, úgy hallottam sok ott a bevándorló Afrikából.

A feketék ugye jobbak mint a cigányok itthon? Kérem olyanok válaszoljanak akiknek vannak tapasztalai, nem akarok meglepődni ott. :)


2009. aug. 2. 00:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Emlékezetes, mikor egy fényképészt Párizs külvárosában agyonvertek a négerek , úgy, hogy a kislánya és a felesége végignézte a bezárt kocsiból, és imádkoztak, hogy őket ne erőszakolják, és öljék meg.


Alapjába véve itthon a börtönben lévők kb 60%vallja magát cigánynak (ez durva szám, mivel a legdurvább elképzelés szerint is a cigányság 800.000 körüli népességen van.) A négerek is olyan 60% rátán operálnak külföldön (Amerika, Francia).


Persze lehet rasszistázni, de a tény az tény. Barack Obamára a négerek 98% szavazott, azt ugye tudjuk, hogy azért mert fekete, és tesó.(gyengébbek kedvéért ez rasszizmus) Viszont, ha én egy elnökre azért szavazok, mert ő is fehér, akkor én vagyok a legnácibb rasszista ember és villamosszékbe kell dugni engem.

Tessék elgondolkozni ezen.

2009. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
nigger, cigány, semmi különbség, csak a körítés más. Ők is ugyanolyan civilizálatlan vadállatok, csak a média kifényezi őket illetve elhallgatja az olyan híreket, amikor fehér barátnőjüket ölik meg, mert szakítani akart.
2009. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

A franciaországi négerek se különbek sokkal a cigányoknál,sőt még rosszabbak is néhány szempontból.


Emlékezz csak vissza a 2005-ös zavargásokra!

Mikor az arabok-négerek és a cigányok karöltve gyújtották fel az autókat,iskolákat stb,fél Franciaország lángokban állt.

Le Pen már a hadsereg bevetését követelte!


itt egy link a zavargásokról: [link]


Több mint 10ezer autót gyújtottak fel,továbbá 800 középületet,iskolákat,hivatalokat,rendőrségi épületet gyújtottak illetve rongáltak meg.Összeverték a francia rendőröket és a fehér embereket,és ki tudja hány ember öltek meg(Amikről ugye direkt nem számolt be a francia média,nehogy mégjobban felszítsa az ellentéteket és polgárháború legyen)


Végül Sarkozy oldotta meg a helyzetet,úgy,hogy kihirdette hogy azt a zavargó bevándorlót akit elkapnak,kitoloncolják az országból.


Vagy még fél évvel lehetett olvasni a Népszabadságban hogy a Párizsi néger gettó egy a feketék faji felsőbbrendűségét hirdető csoportja bement a zsidó negyedbe és géppisztollyal lőtték a zsidókat és boltjaikat.


A francia zsidók ezért(és még sok másért) lényegében gyűlölik is őket a többi bevándorlóval együtt.itt egy link: [link]


Szóval néger..cigány..egy kutya mind!

2009. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is élnek ám feketék! Most nem Pákóra a magamutogató majomra gondolok, de az itt élő, ide költözött, itt tanuló feketék tök jó arcok. Nem az a balhés, gyilkos, tolvaj nép, mint a cigányok. Beilleszkednek a társadalomba, tudnak viselkedni, normálisan élnek. Ez az, ami a cigányságból hiányzik: a beilleszkedni tudás, vagy éppen csak akarás.
2009. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
azért mert még kevesen vannak és nem érzik magukat nyeregben
2009. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
92%

Semmivel se jobbak. Még nincsenek sokan, nem is lesznek, mert kirugdaljuk őket innen. Cigányokat is. Persze ez is időbe telik. Nekünk is azt kéne csinálni, amit most szabolcs megyébe, 4-5 fős csoportokat alakítani akik egy megyébe "letelepednek" megnézik az aktuális ottani helyzetet, majd kieszelnek egy tervet, aztán egyik éjszaka berontani, a sok éhes szájba bedugni a 12-es sörétest, és reccs! ezt kéne, ha ez így menne legalább fél éven keresztül, és eljutna a cigányok fülébe, akkor biztosan visszább vennének a tempóból, és a házból ki se jönnének.

Viszont a kö*sög zsidóknak nem tetszik, jóhogynem 100 milliót nem adnak már a nyomravezetőnek..


És most gondoljuk el. Megölnek egy magyart. "rendőrség" az a f*szkalap társaság hol van?? jaaaa, egyszerűbb ha leülnek és egymás farkát verik. gratulálok.


Kezem között tartottam én majd a fél várost,

két év múlva befejezem a 8 általánost.

Ennyi ésszel mit kezdhetnék, nem is tudom.

A demokráciát szolgálom.


Divízió 88 - Rendőrállam.

2009. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!