Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A feketék mennyivel jobbak a...

A feketék mennyivel jobbak a cigányoknál?

Figyelt kérdés

Franciaországba készülök, úgy hallottam sok ott a bevándorló Afrikából.

A feketék ugye jobbak mint a cigányok itthon? Kérem olyanok válaszoljanak akiknek vannak tapasztalai, nem akarok meglepődni ott. :)


2009. aug. 2. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Franciaországról nincsenek tapasztalataim,abban viszont biztos vagyok,hogy ott nem viselkedhet úgy senki,ahogy nálunk a legtöbb cigány.Ott még van hatalma a rendőrnek.Ha nem tartod be a játékszabályokat,akkor megb@sznak.


Németországról vannak tapasztalataim.Ott rengeteg török meg albán(de főleg török) él,és semmi gond nincsen velük.Ugyanolyanok,mint bármelyik német.Próbálnák csak meg,hogy nem...

2009. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem bőrszínről kéne ítélkezni.A négerek többsége normális szóval igen jobbak mint a cigányok (sokkal).
2009. aug. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg csak azért gondoljuk ezt, mert nálunk a négerek jóval kevesebben vannak, és nincs érdek érvényesítő képességük. De nyugaton sem hiszem, hogy a négerek tutajával szülik a gyerekeket, amelyet még az állam támogatna is.
2009. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kb. erre számítottam.
2009. aug. 2. 09:33
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Hát azért ne nagyon járkálj például Párizs külső fekete negyedeiben - főleg esténként - fehér emberként. Ha figyelted például, milyen balhék voltak néhány éve Franciaországban, azt is ők csinálták.


Franciaországban legalább annyira elcseszett a szociális rendszer, mint itthon, szóval egy részükre igenis nagyon jellemző a fent írt csinálják a gyerekeket, és kapják rá a segélyt hozzáállás.


Én azt mondanám neked, hogy amíg nem a külvárosokban vagy, addig nem várható probléma, az ott lévők általában nációtól függetlenül elég jól beilleszkedtek a társadalomba, a nagyvárosok külső kerületeit meg inkább kerüld.

2009. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

hi! én itt élek, ràadàsul délen, ahol igen sokan vannak. Ezek az afrikai bevàndorlok leginkàbb a Maghreb-orszàgokbol bevàndorolt arabok, persze feketék is vannak ( Elefàntcsontpart, Kamerun, Szenegàl)

Hàt....jobbak...Nagyon hagyomànytiszteloek, nemegyszer làtsz (kulonosen) fekete nokon tardicionàlis népviseletet, az arab nok nagyon nagy része is tiszteli a hagyomànyokat, fàtyol, hosszu ruha, stb. Ami nagy kulonbség, hogy szeretnek és akarnak is dolgozni, és a legtobbje becsuletes. ( jo, itt is van olyan, hogy segélyekbol élnek egyesek, de Mercivel jàrnak)

Ami személyes tapsztalat, inkàbb a feketék ( afrikaiak) okoznak kisebb nagyobb fejtorést a rendorségnek,àltalàban mindenféle lopott dolgokkal kereskednek, vagy nàluk népszeru hogy francia not vesznek el, hogy megkapjàk az àllampolgàrsàgot, majd hirtelen lelépnek, sikeresen megkopasztva anyagilag a not ( két baràtnommel is elofordult ilyen)

Egyszoval jobbak, igen, sokkal jobbak, de a kulturàlis kulonbségek miatt sokan illeszkednek be a francia tàrsadalomba, és ez okozhat bajt.

Egyébként ne hidd, h itt nincsenek romàk- hajjajj, itt ahol élek van egy park, nyàron tele van luxus lakokocsikkal, ( nanà h romàké), àllnak sorba a bankban, szàz eurokat levenni ( ahhoz hulyék hogy az automatàt hasznàljàk), de amikor a heti nagy piac van itt, mind beoltozik rongyokba és kis pohàrkàval jàrnak végig, hogy adjanak nekik pénzt..Romàniàbol jott romàk a lelkeim...

2009. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
javitom magam: a kulturàlis kulonbségek miatt sokan NEM illeszkednek be a francia tàrsadalomba
2009. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
mondjuk annyiban, hogy nem állítanak meg az utcán, hogy némi apróért összeverjenek, nem köpdösnek le, és nem kell eltartanod sem őket, mert becsülettel dolgoznak...sőt, nagyon magasrangú és elismert orvosok,jogászok,tudósok kerülnek ki közülük...
2009. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"ott nem viselkedhet úgy senki,ahogy nálunk a legtöbb cigány"


na ezzel vitatkoznék, főleg ha a franciaországi zavargásokra gondolok, amikor feketék autókat gyújtottak fel,stb, az egész rendőrséget ki kellett vezényelni....

Szóval lehet, hogy alapból jobbak mint a cigányok mert ott van fekete értelmiség/sportoló is; de a külvárosi gettó részben 100% hogy ugyan olyanok mint itt a cigók!

2009. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Csak akkor kiment a rendőrség,és gumilövedékes puskával szétverte az egész balhét.Nem úgy,mint nálunk,nem a békés tömeg ellen használták,hanem a randalírozó kisebbség ellen.


A gettókkal egyetértek,ott valóban rossz a közbiztonság.Viszont hozzátenném,hogy ott is félnek a rendőrtől.

2009. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!