Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik népirtást emlegetnek,...

Akik népirtást emlegetnek, azoknak van is rá megbízható forrása?

Figyelt kérdés
Sok ilyen hülyeséget elolvastam én is, de sehol nem találtam erre vonatkozó hivatkozást. Alex Jones pl. honnan veszi? Mi alapján gondolja, hogy kiirtják az emberiség kétharmadát?

2012. szept. 13. 07:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Miért nem vagyok meglepve, hogy a legtöbb komment a youtube-os videók alatt keresztények hozzászólásai?
2012. szept. 13. 13:19
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"zoli. Megpróbálsz egy egyetemi viccet azonosítani azzal amit vegyészek mondanak?"


Klasszikus válasz :)

És nem "egyetemi vicc" volt hanem egy vizsgálat arra hogy az emberek mennyire könnyen átejthetőek valóságos de elferdített adatok által!

És az eredményen az össze összeesküvés hívő elgondolkozhatna!


Nem véletlen hogy részemről a tudományosan megalapozott vélemények többet érnek mint néhány alagsorban rettegők videó-összevágásai és belemagyarázásai!

2012. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Rendben zol7980, kérdezz meg egy kémia tanár, vagy vegyész ismerősödet, hogy milyen hatással lehet a klór a szervezetre.
2012. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"Rendben zol7980, kérdezz meg egy kémia tanár, vagy vegyész ismerősödet, hogy milyen hatással lehet a klór a szervezetre."


Komolyan te az ÖSSZES(!!) összeesküvés elméletben hiszel??


Ha valaki kirak egy követ egy felirattal az is egy világméretű összeesküvés megdönthetetlen bizonyítéka számodra és ha valaki kiejti hogy új világrend van kialakulóban az meg elszólás a titkos összeesküvők részéről?


És az hogy rengeteg egészségtelen ételt eszünk, kávét iszunk, dohányzunk stb az mind ugyan így egy titkos összeesküvés része?


A fluoridról és klorról: Az ivóvizet nálunk biztos nem de szerintem máshol sem fluoridizálják!

Az egészségügyi határérték 1.5 mg/l miközben átlagban 0.04-0.06 mg/l érték mérhető!

Klórnál meg 250 mg/l a határérték és a mért érték 2-4 mg/l között van!


Na akkor tehát azt állítod hogy a tudományosan meghatározott értékek után ha ezekkel az adatokkal odamegyek a kémiatanáromhoz az meg fogja erősíteni a te összeesküvés elméletedet és azt fogja mondani hogy a tudósok akik ezt meghatározták mind részesei egy összeesküvésnek?


Mert a te érvelési irányod, nevezetesen hogy egy anyag veszélyes lehet a szervezetre bizonyos mennyiség fölött az volt az alapja a dihidrogén-monoxidos érvelésnek is és a legtöbb anyagra igaz!!! :)

Ezért vannak határértékek amiket betartva nem veszélyes az anyag!


De mondom, tudományos érvet szívesen fogadok!


És azt sem vonom kétségbe hogy rengeteg egészségtelen kaját eszünk amire nap mint nap fel is hívják a figyelmet a TUDÓSOK a kutatásaikkal!! tehát nem összeesküvésről van szó hanem egyéni döntésekről...

2012. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 yossarian44 ***** válasza:
94%
Most, hogy Barosso kijelentette, hogy föderációs jellegű Európát szeretne, kíváncsi vagyok, hogy hányan hörrennek fel, hogy "Itt a bizonyíték, jön az új világrend, már irtódik is a kétharmad!"
2012. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 demeve ***** válasza:

Kedves Kérdező, szted találsz bármiféle konkrét, kézzel fogható bizonyítékot valaha is, amit hajlandó vagy elfogadni annak? Soha nem lesz ilyen bizonyíték, mert eleve elutasító vagy, és nem használod az eszed, pedig biztos nem vagy buta (legalább elkezdtél utánajárni, ez az első lépés az igazság kiderítésének útján - mellesleg én ugyanígy kezdtem). Számos dolog tisztázódna, ha tovább keresgélnél.

Itt egy példa.:

"Ja és nem mellesleg: mi az, hogy 500 millió? Ez a szám akkor volt érvényes, azóta annyit javult a technológia és a termelékenység, hogy lazán eltart a bolygó 3 milliárd embert nyugati színvonalon! És ezt nem én találtam ki, hanem ökológusok, környezettudósok!"


Nem azért kell a bolygó lakosságának számát 500 millió alatt tartani, mert nem bírja el a bolygó, hanem azért, mert nem bírja el az árnyékhatalom. Ennyi embert nem tud összefogni, mert nagy a széthúzás. Én ezt gondolom, te azt, a harmadik megint mást, és így tovább... Ezt nem lehet kordában tartani. A felsővezetésnek nincs szüksége ennyi rabszolgára, elég nekik 500 millió is. Még sok is.


Nem szeretnélek meggyőzni semmiről, eljön majd az idő, ha kell, hogy Te magad fogsz utánajárni a dolgoknak, addig senki nem tudná levenni a szemellenzőidet úgyse, mert nagyon ragaszkodsz hozzájuk.


Azért ha mégis elfogadnál tőlem egy kis ízelítőt az Új Világrendről:

Nézz utána a DENVERI REPTÉRnek. Nagyon meg fogsz lepődni - én legalábbis akkor kezdtem hinni az összeesküvésben, és az azóta történt események hatására már nem kételkedem egy cseppet sem (pl. a LONDONI OLIMPIA).


És most jöhetnek a lepontozások - bár remélem, idővel egyre többen látnak a színfalak mögé. ;)

2013. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Biztos forrása nincs az irtási tervnek,de a rendszer (fogyasztói kapitalizmus) egy egyre kiúttalanabb gyilkos rendszer. A legnagyobb baj,hogy a dolgozó nép egyre kevésbé van megfizetve,mert elterjesztették a gazdagok azt a tézist,hogy a munka kiváltható gépekkel stb, és csak a szaktudást kell megfizetni rendesen."szakembereknek" (4-es metró pl!) busás fizetéseket,juttatásokat,"tanácsadóknak" milliókat,a proli meg annyit kap,hogy jobb esetben tud enni és számlát kifizetni a következő fizuig.Az USA 100 leggazdagabbja birtokolja a gdp nagy részét.Az adatok kapitalizmusban elképesztőek,a tőke 1-2% nyi bankár,és mások munkájából meggazdagodott ingyenélő kezében összpontosul,miközben százmilliók egyre inkább elszegényednek,függetlenül attól,mennyit és mit dolgoznak.Dolgozz,hogy szegény lehess,csalj és ügyeskedj,hogy milliárdos! Ez a lényege a mai rendszernek,ezért jut majd dögrovásra.A fogyasztást felpörgetik,felesleges termékekkel elözönlik a piacot,közben felélnek minden nyersanyagot amire szüksége lenne a bolygónak,embereknek.Csak idő kérdése mikor jut a válság végső stádiumába,ha nem lesznek forradalmi változások.A gazdagoktól mindent el kell venni első körben.Illetve annyit hagyni nekik,amennyi egy átlagpolgár bevétele,semmi többet.
2013. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nézz az égre. Megvan a bizonyíték.
2013. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!