Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik népirtást emlegetnek,...

Akik népirtást emlegetnek, azoknak van is rá megbízható forrása?

Figyelt kérdés
Sok ilyen hülyeséget elolvastam én is, de sehol nem találtam erre vonatkozó hivatkozást. Alex Jones pl. honnan veszi? Mi alapján gondolja, hogy kiirtják az emberiség kétharmadát?

2012. szept. 13. 07:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2012. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
2012. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
10%

Szendi Gábor egy meg nem értett orvos, aki sok hülyeséget ír!

Vannak, akik szeretnek mindentől rettegni, ezért hisznek ezekben a sületlenségekben.

2012. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
26%
2012. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
26%
2012. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Akik rettegnek a klóros víztől, új világrendtől és a többi b.romságtól azoknak ajánlom a következő oldalak elolvasását sorrendben:

Persze mindenki más is elolvashatja akit érdekelnek az "összeesküvéselméletek" és a "népírtások" bizonyítékai :)


1. [link]


2. [link]


Tökéletes példája hogy hogyan lehet könnyedén rengeteg embert BÁRMI(tényleg bármi) ellen beuszítani anélkül hogy hatalmasat hazudnál!!!!(bár valójában "csak" nem tárod fel a valóságot és ferdítesz!)

2012. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
A megbízható források levéltárakban,hagyatékokban,korabeli dokumentumokban és a tömeges korabeli beszámolókban vannak.A milliónyi forrásból áll össze nagyjából az a kép hogy melyik népirtás milyen módon zajlott le,mekkora áldozatokkal járt.A rengeteg adatot nem egy-egy ember dolgozza fel-ez a történettudomány feladata.Ez nem úgy működik hogy előkapok a fiókból egy papirost amin ott áll hogy "Én xy diktátor a mai napon elrendeltem hogy z népcsoport írtsák ki."
2012. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Alex Jones szerintem csak az NWO hullámot lovagolja meg,üzlet az is.
2012. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
zoli. Megpróbálsz egy egyetemi viccet azonosítani azzal amit vegyészek mondanak?
2012. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

ma 09:56


Úr isten! Mennyire rühellem az olyan idióta barmokat aki azt sem tudja mi merre hány méter, de már farkast kiált!


Az első videóban mi olyan szörnyű?! Rompuy beszél Global Governance-ról. Tudod mi az vagy csak pocskondiázol?

Annyit jelent, hogy egyik állam nem tehet önkényesen lépéseket a másik kárára! Ja, csak az USA neokonok (mert onnan terjed ez a mocsok) azt hiszik mindenkin átgázolhatnak és szarhatnak a világba egyet!


A második videón G. Brown meg is magyarázza, hogy új politikai rendre gondol, de nem baj, rettegni mindig kell.


A harmadik-negyedik pedig Bush videója, arról meg már írtam.

2012. szept. 13. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!