Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik népirtást emlegetnek,...

Akik népirtást emlegetnek, azoknak van is rá megbízható forrása?

Figyelt kérdés
Sok ilyen hülyeséget elolvastam én is, de sehol nem találtam erre vonatkozó hivatkozást. Alex Jones pl. honnan veszi? Mi alapján gondolja, hogy kiirtják az emberiség kétharmadát?

2012. szept. 13. 07:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Megbízható forrásuk ugyan nincs, de így akartnak hírnevet szerezni.
2012. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%

Az hogy jön az új világrend és kiírtják/elpusztitják/stb az emberiség nagy részét, nem újkeletű elképzelés!

Régen ugyanezt Isten nyakába varrták és a hittérítők jövendőlték! A tudomány korszakával már hihetetlennek tünne egy ilyen jövendölés így "tudományos" jóslatokat hallhatunk!


Én pont most olvastam ezt egy most Jobbikos író régebbi könyvében!


Ehhez képest folyamatosan csak egyre többen vagyunk a világban!


A "megbízható forrás" meg számukra a hitük...

2012. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%

Az USA-ban felállítottak nagy gránit tömböket 1980-ban amire 8 nyelven írtak "törvényeket"

Az első pont: Tartsd az emberiség létszámát 500 millió alatt.


Georgia Guidestonesnak hívják.

[link]

2012. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként az egyértelmű, hogy a politikusok szótárában benne van az új világrend. Többször használták már a "new world order" kifejezést, elég sok videó van róla youtubne . Azt, hogy ez mit jelent nem tudhatjuk biztosan.
2012. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, akik új világrendet emlegetnek, mit értenek alatta. Sokféle választ fogsz kapni. A realitásukat pedig ne firtasd.

Új világrendet nagyon sokféleképpen lehet elképzelni, és nem kell hozzá tudatos népirtás. A II. világháborúban is legalább 10 millió nem népirtásban halt meg. A témát azért feszegetik, mert sok jó cikk is megjelent a mai komoly működési zavarairól. De az ilyen változás akár 100 évig is eltarthat.

2012. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen nem biztos, de vannak rá utaló jelek. Pl: Kérdezz meg egy diabetikust, hogy manapság mely ételek nem károsak?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Miért nem akarták beoltatni magukat az orvosok?


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"A témát azért feszegetik, mert sok jó cikk is megjelent a mai komoly működési zavarairól. De az ilyen változás akár 100 évig is eltarthat."


Ilyenkor mindig ugyan azt a kérdést lehet feltenni!


Mikor volt zavarmentes és megfelelő a rendszer??

Mert ugye ha elromlott valami akkor annak régen jól kellett hogy működjön...


Mert ha meg soha nem is volt a rendszer tökéletes és kismillió hiba volt benne akkor nem megjavításról kell beszélni hanem csak változtatásról és a réginél jobb rendszerről! Szerintem pedig ez igenis megvalosúl és folyamatosan zajlik és zajlani is fog míg világ a világ...

2012. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Az USA-ban felállítottak nagy gránit tömböket 1980-ban amire 8 nyelven írtak "törvényeket"

Az első pont: Tartsd az emberiség létszámát 500 millió alatt."

Ez semmire nem bizonyíték! Egy milliomos állíttatta a hidegháború miatti nukleáris megsemmisülés rémképétől rettegve. Amúgy, ha én és pár ember állíttattunk egy sör alakú tanúkövet és az lenne rajta, hogy tartsd az emberi populációt sör-ittasan, akkor te azt is elhinnéd?


Ja és nem mellesleg: mi az, hogy 500 millió? Ez a szám akkor volt érvényes, azóta annyit javult a technológia és a termelékenység, hogy lazán eltart a bolygó 3 milliárd embert nyugati színvonalon! És ezt nem én találtam ki, hanem ökológusok, környezettudósok!

2012. szept. 13. 09:44
 9/28 A kérdező kommentje:

"Egyébként az egyértelmű, hogy a politikusok szótárában benne van az új világrend. Többször használták már a "new world order" kifejezést, elég sok videó van róla youtubne . Azt, hogy ez mit jelent nem tudhatjuk biztosan."

Bushék emlegették, mert az ő megszállottságuk az amerikai excepcionalizmus. Vagyis a republikánusok világküldetése a demokrácia és szabadság terjesztése. Nézd meg azt a BBC-s videót, ami a terrorizmus születéséről készült... Ott is a neokonokat hibáztatják.


"...United States is different from other countries in that it has a specific world mission to spread liberty and democracy." - [link]

2012. szept. 13. 09:47
 10/28 anonim ***** válasza:
38%

Mi jön ki a csapodból?


[link]


A fluorról már hallottam, de a klórról még nem amíg egy vegyész ismerősöm fel nem hívta rá a figyelmem.


[link]


[link]


[link]


A mérgező anyagok ételekben, vízben lehet nem gyilkosok egyenként.

De mi a helyzet, ha ez mind egyszerre hat a testedre?

2012. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!