Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg, ha adatokat...

Honnan tudom meg, ha adatokat gyűjt rólam a titkosszolgálat ill. ha megfigyelnek?

Figyelt kérdés
Miből következtethetek arra, hogy megfigyelnek? Nem vagyok paranoiás, de nem rég séta közben egy ház mögül kihajolt egy férfi és lefényképezett, mire oda értem senki sem volt ott. Ha telefonálok a közel-keleti (arab) barátaimnak mindig van olyan érzésem, hogy lehallgatják a telefonomat.
2012. szept. 4. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hjajj..
2012. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 belapus ***** válasza:
100%

Szervezz kamu titkos találkozót Csókakőre, telefonon.

Nézd meg a híradót, ha a TEK megszállta Csókakőt, akkor lehallgatnak.

2012. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Még a rendszerváltáskor volt egy olyan javaslat, hogy ha valakit szükségtelenül figyelnek meg titkos eszközökkel, akkor utólag a tudomására kell hozni. De ezt már akkor pillanatok alatt lesöpörték, és azóta se került elő.
2012. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előszöris: van olyan tevékenységed, akár munkából, akár hobbiból kifolyólag, hogy figyeljenek? Poénból ugyanis nem szoktak. Szerintem simán csak paranoiás vagy. Persze ettől még nem biztos, hogy nem üldöznek.
2012. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

", akár munkából, akár hobbiból kifolyólag, hogy figyeljenek"


Én szeretek szabadidőmben zenét hallgatni.

2012. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
21:03 Szerintem nincs, de 2011. szept.11 -én a Közel-Kelten voltam és azóta is rendszeresen járok és élénken keresem azt a Közép- vagy Dél- amerikai országot akik állampolgárságot adna.
2012. szept. 4. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:

"21:03 Szerintem nincs, de 2011. szept.11 -én a Közel-Kelten voltam és azóta is rendszeresen járok és élénken keresem azt a Közép- vagy Dél- amerikai országot akik állampolgárságot adna."


Náci német leszármazott vagy Argentínából, aki Izraelben járt?


Ez adhat rá okot.

2012. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már onnan tudhatod, hogy közel-keleti barátaid vannak. Minél több nem európai kapcsolatod van, annál valószínűbb; persze az egyes régiók eltérő súlyozással rendelkeznek. De a közel-keleti az magas pontszámot jelent - valamivel kevesebet a kínai és az orosz.


További tényezők, ha részt veszel/vettél valamilyen poiltikai jellegű aktivizmusban. Netán szervezett bűnözésben. Tömegkommunikációban. Állami erőszakszervezetekben. Vagy olyan ismerőseid vannak, ki ezek valamelyikében érintett.


Mindez persze feltételezés. Ha én lennék a titkosszolgálat, akkor valami ilyesmi rendszert vinnék.

2012. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pl. hívás közben berreg, kattog a telefonod, egy harmadik személy pofázik a háttérben, miközben ketten beszélgettek, de láttam olyat is, hogy haverom még fel sem vette a telefont, de már csutka hangerőn hallotta, ahogy a hívó fél beszél. De legalább rövidebb dolgok közléséhez nem kellett felvennie a telefont, így pénzt spórolva nekünk :D

Ha meg külön ember van rád állítva, az néha elég balf@sz tud lenni, és előbb-utóbb feltűnik, hogy követ, figyel, fényképez, stb.

2012. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerulhet, egy ember figyelese? A figyelo fizetese, a lehallgato technika, es azoknak a fizetese, akik visszahallgatjak a felveteleket. No es persze a mindehhez tartozo burokracia. Hatha meg kulfoldre is csaszkalsz, a repulojegy a figyelodnek.

Szerintem te tudod, hogy megersz-e "nekik" (nem tudom kinek) ennyit.

2012. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!