Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az hogy egy túrista lábát...

Az hogy egy túrista lábát törte a kiránduláson és Kaposváron bográcsban főzték az ebédet a nyugdíjasoknak hírértékű?

Figyelt kérdés
Míg az hogy a TEK parancsnok tegezi az általa ismeretlennek mondott kiszabadított "túszt",és hogy elhangzott az ominózus mondat miszerint "Mondj kevesebbet,akkor nem tudnak bele kötni!"Ez pedig nem hír értékű? Hogy lehetséges ez?

2012. aug. 29. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Indexen pl. lehozták.

Híradóban meg szerintem nem véletlenül nem szerepelt...

2012. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Indexen olvastam,de a Tényeket pl direkt azért néztem meg mert többet akartam tudni.Erre jönnek a bográcsgulyással.Lehetséges hogy rájuk szóltak? Én már erre gondolok.
2012. aug. 29. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak egyszerűen a hírszerkesztő hülye és nem tartotta hírértékűnek.

Vagy nem akarta, hogy éjszaka rátörje az ajtót a TEK.

2012. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja ok,vettem.
2012. aug. 29. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:

De egyébként persze az is lehetséges, hogy szóltak nekik, hogy erről így kuss.

Csak van mellette más lehetőség is.

2012. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy addig nem akarnak kitálalni amíg többet nem tudnak,esetleg készül a meggyőzőbb fedősztori.Ezekre tudok még gondolni.
2012. aug. 29. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan a média minél több értéktelen szemetet szór a hírekbe hogy az emberek ne a valós problémákkal foglalkozzanak és ne arról beszéljenek
2012. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bumbi02 ***** válasza:

Engem személy szerint jobban érint a bográcsos sztori - hogy elzárták 3 napra a gázt, és erről igazából csak híroldalakról kaptunk információt, semmi hivatalos levelet nem kaptunk a gázszolgáltatótól - , mint az hogy a TEK parancsnok kit tegez kit nem...


Ennek ellenére, a híradóban tényleg hírértéke szokott lenni annak, hogy milyen kispanda született az állatkertben, ellenben az érdekes sztorik ritkábban kerülnek be.

2012. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát és én erről mért nem tudtam. Elmentem volna, egy ebédért.
2012. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!